Gra, która na stałe wpisała się w realia życia nastolatków. Można by powiedzieć, że Minecraft wkradł się do życia nastolatków już na dobre i od 2009 roku nieprzerwalnie króluje. Wydawnictwo HarperCollins Polska zaprasza do najnowszej propozycji książki z licznymi naklejkami osadzonej w całości w świcie MINECRAFT. Pozycja, która wciąga nie mniej niż gra!

wp-1617123564143-763x1024 Minecraft Dungeons. Księga naklejek – Harper Collins Polska WIOSNA – 2021 – 8-12+

Kolejna pozycja z uniwersum MINECRAFT to dobry pomysł, aby odciągnąć dziecko od grania! W ofercie wydawnictwa Harper Collins Polska dostępne są jedyne na rynku oficjalne poradniki i książki na licencji studia Mojang. To naprawdę bardzo starannie przygotowane pozycje, które spodobają się małym i dużym fanom gry i skutecznie zastąpią przesiadywanie przy ekranie zabawą. Księga naklejek to pokaźna publikacja, która będzie z radością wyznaczać kolejne zadania młodym adeptom świata gry.

  • Minecraft Dungeons. Księga naklejek
  • Autor: Craig Jelley
  • Ilustrator: Ryan Marsh
  • Tłumaczenie: Anna Hikiert
  • Oprawa: miękka
  • Objętość: 32 strony
  • Format:216×285
  • Grupa docelowa:8-12 lat
  • Do kupienia TUTAJ

Księga naklejek wypełniona jest mnóstwem zadań i łamigłówek wszelkiego rodzaju. Z nimi  przeniesiesz się do świata gry Minecraft: Dungeons. Zadania zostały skontrowane pod młodzież 8-12 letnią. Sporo myślenia, kombinowania jak i zabawy kolorami, naklejkami i postaciami z gry.  Tu czeka na gracza masa atrakcji i niebezpiecznych przygód: walka z mobami, wyzwania związanez ochroną niewinnych osadników, a może nawet starcie z samym Arcyzłosadnikiem! Rozwiązuj sudoku, układaj wyrazy z rozsypanych liter, szukaj dróg w labiryntach, przyklejaj naklejki i baw się dobrze w świecie Minecrafta! W środku ponad 500 naklejek!

Ciekawa propozycja dla graczy zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Zróżnicowany stopień trudności i zabawa, która warta jest nie jednej chwili z publikacją w ręce.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *