Edukacja seksualna jest bardzo ważna. Każda dziewczyna stanie się kobietą. By przygotować się do tego dnia jak i aby lepiej poznać swoje ciało trzeba poznać wiele informacji . Z pomocą przychodzi Wydawnictwo Debit. Miesiączka. Chcę wiedzieć! to pierwszy przewodnik każdej dziewczyny – tej mającej już pierwszą miesiączkę za sobą, jak i tej, która jeszcze na nią czeka. Zobaczcie do znajduje się w środku. Bo to książka bardzo ciekawa – zdecydowanie mówi wszystko co dziewczyna wiedzieć powinna! A nawet sporo więcej!

wp-1618128573900-1024x835 Miesiączka. Chcę wiedzieć! DEBIT WIOSNA -2021

Gdy po raz pierwszy dostaniesz miesiączkę wiele w Twoim życiu się zmieni – staniesz się dojrzałą dziewczynę i zyskasz supermoc – będziesz mogła wydawać na świat nowe osoby.

Ta książka wyjaśnia wszystko, co każda dziewczyna powinna wiedzieć, żeby przejść zmiany związane z dojrzewaniem. Sposób prezentacji informacji o dojrzewaniu jak i forma jest dostosowana do potrzeb współczesnej nastolatki. To ogromna zmiana w życiu dziewczynki. Zmiana, która musi być poprzedzona rozmowami, informacjami i wiedzą. Informacje podane w publikacji sprawiają, ze dziewczynki nie tracącą pewności siebie i dobrego samopoczucia. Sama powiedziałabym , że wręcz wiele razy książka dostarcza powodów do uśmiechu i dobrego samopoczucia.

Pierwszym powodem do uśmiechu jest narracja książki. Została ona bowiem poprowadzona humorystyczne przez macicę. To ona opowiada z pierwszej osoby o całym procesie zmian zachodzących w kobiecym ciele w okresie dojrzewania.

 W książce najdziemy ważne pytania i odpowiedzi min.:

– dlaczego pierwsza miesiączka jest ważna?
– jak zbudowane są damskie narządy płciowe?
– czym jest cykl miesiączkowy?
– czy miesiączka może być przyjemna?
– co to jest płodność?
– mini pamiętnik dojrzewania.

Ponieważ miesiączka jest okej… trzeba tylko wiedzieć, czego się spodziewać i jak to wszystko działa.

  • Tytuł: Miesiączka. Chcę wiedzieć!
  • Tytuł oryginału: La regla mola, si sabes como funciona
  • Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
  • Ilustrator: Cristina Torrón
  • Anna Salvia, Cristina Torrón
  • Liczba stron: 160
  • Format: 145 × 190 mm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Premiera: 10 marca 2021
  • Do kupienia TUTAJ

Do każdego zamówienia dokładamy MÓJ KALENDARZ MIESIĄCZKOWY!

Książka która bardzo szczegółowo mówi o miesiączce i towarzyszącym jej zmianą. Ważna, niepowtarzalna, potrzebna. Książka, która likwiduje tabu  dojrzewania. Uczy pewności siebie, dobrego samopoczucia  oraz siły i przyjemności nawet w okresie menstruacji. Praktyczne rady, fachowe informacje i zero skrępowania! Marzy mi się, aby książka trafiła do każdej dziewczynki, która jest przed pierwszym okresem.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *