Zapowiada się naprawdę ciekawa seria z przygodami rodziny Mazurskich. W pierwszym tomie ruszamy wraz z sympatyczną rodziną w podróż po Europie. W podroży vanem po kilku europejskich krajach zdarzyło się wiele. Wspaniałe budowle, lokalne atrakcje i osobiste przygody bohaterów. Podróże składają się z wielu perypetii – wiedzą o tym Jędrek, Marcela oraz babcia, która sporo namiesza podczas wakacyjnego relaksu.  Już czekam na kolejne tomy!

20190520_0835391782272283-1024x768 Mazurscy w podróży. Bunia kontra fakir. Tom 1  6-12+ WILGA
  • Liczba stron :224
  • Seria :Mazurscy w podróży
  • Wydawca :Wilga
  • Autor :Agnieszka Stelmaszyk
  • Format :142 x 202
  • Wiek czytelnika: 6-12
  • Do kupienia TUTAJ

Podróże kształcą! Pozwalają poszerzyć horyzonty, dowiedzieć się więcej o świecie i samym sobie oraz towarzyszach podróży. Wiedzą to Mazurscy, których podróże po Europie doczekały się publikacji. Zadbał o to Marcel, który opisał, sfotografował i opowiedział najciekawsze momenty z rodzinnych wakacji. Wydarzyło się bowiem wiele! Poznacie ciekawe informacje o miejscowościach, przez które przejeżdżała rodzina,” posmakujecie” lokalnych potraw czy zobaczycie na własne oczy fotografie z wyjazdu.

Trasa rodzinnej podroży przebiega przez bardzo ciekawe miejsca. W pierwszym tomie rodzina odwiedza Frankfurt, Orange w Prowansji, francuskie Carcassone, hiszpańskie Blanes, Barcelonę, Lazurowe Wybrzeże, Cannes, Wenecję, Padwę, Wiedeń oraz zamek Książ w Wałbrzychu.

 „Mazurscy w podróży. Bunia kontra fakir” to pierwsza z serii książek autorstwa Agnieszki Stelmaszyk.  Zwariowana polska rodzina wyruszyła w ciekawą podróż. Na 224 stronach znajdziemy ciekawą fabule, która nie żałuje czytelnikowi zabawnych momentów oraz sporo wartościowych informacji z zakresu ciekawych informacji o europejskich krajach, zabawnych ilustracji, a nawet unikalne zdjęcia z podróży z prywatnego archiwum autorki.  Mamy więc do czynienia z powieścią z elementami przewodnika. To także inspiracja do rodzinnej podróży. Tak niewiele trzeba, aby wyruszyć w drogę i przeżyć fenomenalne przygody. Trasa podróży jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie polecana do samodzielnego odtworzenia. 

Na uwagę zasługuje także wątek przygodowy. Tytułowy fakir i trójka jego kolesi zdaje się śledzić naszą rodzinę podróżników. Babcia także zaskakuje. Czy pozwoli sobie na swobodę i romans z przystojnym Hiszpanem? Jak zakończy się przygoda i czy rodzina szczęśliwie wróci do domu? Zapewniam was, ze odpowiedzi poznacie szybko, ponieważ książka jest doskonale napisana i czyta się wprost sama.

20190520_0835391782272283-1024x768 Mazurscy w podróży. Bunia kontra fakir. Tom 1  6-12+ WILGA

Wydanie w formie podręcznej książki z kolorowymi ilustracjami i bardzo zabawnymi grafikami. Poręczna wersja, zabawna i polecana zawartość.

Świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży – tych małych i dużych!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: