„Matyldo, twoje urodziny!” – kolejna książka z lubianej serii od Wydawnictwa Media Rodzina. Kartonowa i kolorowa książka o przygodach sympatycznej krowy na gospodarstwie. Mała kwadratowa książka zawiera opowieść o przyjęciu urodzinowym na wsi. Krowa Matylda niczego się nie spodziewa i jej zaskoczenie absolutnie zdziwi i zaskoczy czytelnika. Sto lat – czas zaśpiewać Matyldzie!

wp-1608071034358-1024x1024 Matyldo, twoje urodziny! Alexander Steffensmeier. Media Rodzina 0+ ZIMA 2020
  • Matyldo, twoje urodziny!
  • Alexander Steffensmeier
  • Do kupienia TUTAJ

„Matyldo, twoje urodziny!” – urocza i bardzo sympatyczna krowa będzie dzisiaj bardzo zaskoczona.  W tej małej za to bardzo kolorowej i wierszem napisanej książce rozgrywają się bardzo ważne wydarzenia. Tylko co oznacza ta dziwna krzątanina? Tylko, gdzie oni wszyscy chodzą?  Czy coś się szykuje? Tak! To wielkie przygotowania do urodzin Matyldy! Wszyscy mieszkańcy gospodarstwa będą świętować ten wyjątkowy dzień! Absolutnie wyjątkowy i bardzo przyjemny dla wszystkich moment należy bardzo radośnie świętować!

Najnowsza część o przygodach krowy Matyldy to : „Matyldo, twoje urodziny!”. Bardzo lubię z córką (też Matyldą) tą serię. Grafiki cieszą oko, tekst jest przyjemny a w dodatku pisany wierszem! Format bardzo dobrze leży w dziecięcych rączkach a książka świetnie odnajduje się w każdej sytuacji (upadek, gryzienie, gwałtowne czytanie i przeglądanie).  

Sympatyczna książka o kolorowej i bardzo przyjemnej grafice oraz wierszowanym tekście. Pokazuje jak ważnym dniem są urodziny, jak można je świętować  i sprawić komuś wielką radość. Mała a bardzo ciekawa propozycja dla przedszkolaków i nie tylko!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *