Znacie już Matyldę i jej brata Tymona. W najnowszej książce z serii Mogę Wszystko. Tym razem opowieść z perspektywy Tymona. Brat ma często dość swojej młodszej siostry. Przeszkadza mu, gubi rzeczy, wchodzi do jego pokoju i wszędzie jej pełno! Pewnego dnia Tymon słyszy rozmowę rodziców, o tym że Matylda musi zniknąć z ich domu. Tymon postanawia użyć swoich Supermocy i uratować siostrę! Piękna, mądra i zabawna opowieść z przygodami i wnioskami! Zapraszam po więcej! Tylko teraz dostępna z tatuażami!

wp-1638174998052-789x1024 "Matylda, Tymon i Supermoce" z zestawem tatuaży wodnych. Mamania 2021 -3+

SERIA KSIĄŻEK

Matylda i Tymon w kolejnej opowieści. MOGĘ WSZYSTKO to nowa seria Ilony Kosteckiej, autorki bloga rodzicielskiego „Mum and the City”, skupiająca się na dziecięcych mocnych stronach, kłopotach z codziennością i niełatwych czasem relacjach między rodzeństwem. W serii ukazała się do tej pory „Matylda Odważna i Pralkowy Potwór”, „Matylda, Tymon i Supermoce” to kolejna część, tym razem napisana z perspektywy Tymona. Bardzo ciekawa seria, która przeznaczona jest dla przedszkolaków. Bawi, ciekawi i uczy!

„Matylda, Tymon i Supermoce”

Zapraszam Was do ciekawej opowieści napisanej z perspektywy Tymona. Starszy brat ma dość swojej siostry, która nie daje mu spokoju. Jest wszędzie i we wszystkim mu przeszkadza. Całe szczęście, że ma fajny pomysł z zabawami w Supermoce. Wesoła zabawa nie zapowiada jednak późniejszych wydarzeń. Matylda ma zniknać! Tak powiedzieli rodzice! Tymon jest przerażony. W końcu to jego siostra! Czy zdoła ją uratować?

Tutaj potrzebne są supermoce, które każdy ma w sobie! Trzeba je tylko odszukać, nazwać i wykorzystać! Zapewniam Was, że rozwiązanie zagadkowego zniknięcia także przypadnie Wam do gustu! Serdecznie polecam opowieść jak i rozmowę po niej oraz zabawę tatuażami wodnymi!

  • Autor: Ilona Kostecka
  • Ilustracje: Anna Simeone
  • Tytuł:  Matylda, Tymon i Supermoce
  • Liczba stron:   40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera: 17 listopada 2021
  • Do kupienia TUTAJ

„Matylda, Tymon i Supermoce” to bardzo dobra książka, która zabiera dzieci do standardowego domu, być może podobnego do Waszego. W opowieści jednak odkrywamy wartości, które warto posiadać i postępować zgodnie z nimi w codziennym życiu. Z Matyldą i Tymonem będzie to bardzo przyjemne! Czekamy na więcej! I uważajcie an resoraki an schodach!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: