Matylda i jej straszy brat Tymon wracają w kolejnej części opowieści! Tym razem mamy do czynienia z większą ilością dzieci! A nawet z całą bandą i to różową! Wyruszcie na przygodę na placu zabaw – razem z grupą dzieci.  Dodatkowo książka wspiera dzieci w odnajdywaniu swoich supermocy. Seria MOGĘ WSZYSTKO autorstwa Ilony Kosteckiej od Wydawnictwa  Mamania.

wp-1653291090954-768x1024 Matylda, Tymon i Różowa Banda. 5+ Mamnia 2022

Matylda, Tymon i Różowa Banda.

Matylda i Tymon to rodzeństwo, które słynie z supermocy. Są to umiejętności, które są ich charakterystycznymi i mocnymi cechami a jednocześnie nie wymagają magii! Wystarczy odnaleźć w sobie to co lubisz i co bardzo dobrze Ci wychodzi! Z książką odkrycie mocy będzie łatwiejsze!

W najnowszej części książki (już trzecia) dzieci zabierają nas na plac zabaw. Będzie to okazja do tworzenia bazy. Tymon porzuca jednak siostrę i od razu chce bawić się z kolegami. Matylda jednak nie odpuszcza i dosłownie towarzyszy bratu na każdym kroku. Tylko czy brat skorzysta z pomocy siostry? Okazuje się bowiem, że najmłodszy też może sporo wnieść i pomóc!

MOGĘ WSZYSTKO to nowa seria Ilony Kosteckiej, autorki bloga rodzicielskiego „Mum and the City”, skupiająca się na dziecięcych mocnych stronach, kłopotach z codziennością i niełatwych czasem relacjach między rodzeństwem. W serii ukazały się do tej pory „Matylda Odważna i Pralkowy Potwór” oraz „Matylda, Tymon i Supermoce”.

wp-1653291090954-768x1024 Matylda, Tymon i Różowa Banda. 5+ Mamnia 2022
Autor:Ilona Kostecka
Ilustracje:Anna Simeone
Tytuł:Matylda, Tymon i Różowa Banda
ISBN:978-83-67216-16-6
Liczba stron:40
Oprawa:oprawa twarda
Premiera:4 maja 2022
Wymiary:200×250
Wydawnictwo:Mamania

Znakomita seria i rewelacyjne książki o rozbudowanej treści z ogromnym walorem psychologicznym. Z powodzeniem kształtują w dzieciach pewność siebie jak i pozwalają na przeżywanie ciekawych przygód z bohaterami w swoim wieku (przedszkolaki i szkolniaki). Nie obca jest także autorce tematyka relacji z rodzeństwem i rówieśnikami. Dodam jeszcze ciekawą szatę graficzną – zestaw idealny! Zwłaszcza jak w domu macie Matyldę i Tymona – chociaż nie jest to warunek konieczny!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *