Matylda Odważna to przepiękna opowieść o czterolatce, która może wszystko! Waleczna wygrywa walkę z własnym strachem, który mocno namieszał w jej życiu. Wszystko z powodu Pralkowego Potwora i zaginionych skarpetek! Rewelacyjna książka z serii MOGĘ WSZYSTKO od Wydawnictwa Mamania, skupiona na dziecięcych mocnych stronach, relacjach i codziennych kłopotach! Wraz z Matyldą zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją wspierającą pewność siebie u maluchów!

wp-1632075502799-674x1024 Matylda Odważna i Pralkowy Potwór – MAMANIA 2021 – 3+
Matylda Odważna w rękach czteroletniej Matyldy

Matylda Odważna i Pralkowy Potwór

  • Autor:  Ilona Kostecka
  • Ilustracje: Anna Simeone
  • Tytuł: Matylda Odważna i Pralkowy Potwór
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera: 8 września 2021
  • Do kupienia TUTAJ

Czy w Waszym domu też giną skarpetki? Czteroletnie Matylda postanawia rozwiązać tą zagadkę! Podsłyszała nawet jak mama twierdzi, że to wina Pralkowego Potwora! Chociaż Matylda ma starszego brata, sama podejmuje się odnalezienia stwora. Poszukiwania trwają! Mimo strachu, obaw i trudu Matylda się nie poddaje!

To nie wstyd się czegoś bać! Sukcesem jest mino obaw znaleźć w sobie odwagę! Matylda ma to coś! Potrafi przezwyciężyć strach i skonfrontować się z wyzwaniem.

W najnowszej książce z serii MOGĘ WSZYSTKO odkrywamy strach i odwagę. Na przykładzie czteroletniej dziewczynki w przygodowej opowieści omawiamy czym jest i dlaczego jest potrzebny, jak go pokonać i docenić samego siebie. To prosta i zarazem głęboka opowieść! Opowieść o walce dziecka z własnymi trudnościami! Przy okazji mamy okazję posłuchać ciekawej i humorystycznej opowieści. Zdecydowanie dobry zestaw!

Książka pochodzi z serii MOGĘ WSZYSTKO. To nowa seria Ilony Kosteckiej, autorki bloga rodzicielskiego „Mum and the City”, skupiająca się na dziecięcych mocnych stronach, kłopotach z codziennością i niełatwych czasem relacjach między rodzeństwem. Książka została także barwnie zilustrowana i wydanie w formie podręcznej książki o twardej oprawie!

Matylda Odważna to bardzo dobra propozycja dla dzieci od 3-7 lat! Wspiera je w edukacji emocjonalnej i pozwala odkrywać swoje mocne strony. Z ciekawością czekam na kolejne odsłony serii MOGĘ WSZYSTKO!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *