Masza i jej wierny przyjaciel Niedźwiedź wyruszają w codzienne sytuacje.  Czy to będzie spokojne popołudnie? Niestety nie mam tutaj pocieszenia dla Niedźwiedzia, który nie może opędzić się od Maszy. Gdzie schowała się dziewczynka i czy uda Wam się ją zobaczyć? Przeszukajcie każde z ponad 20 okienek i poszukajcie ukrytych elementów i zabawnej Maszy. Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami od Harper Collins

wp-1607980344797-890x1024 Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami – STYCZEŃ 2020 Harper Collins 0-6
  • Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami
  • Seria/cykl: KSIĄŻKA Z OTWIERANYMI OKIENKAMI
  • Autor: zbiorowe opracowanie
  • Tłumacz: Karolina Marcinkowska
  • Typ oprawy: kartonowa
  • Do kupienia TUTAJ

Kartonowa książka z okienkami, których znajdziemy ponad 20?! To już brzmi bardzo dobrze! Prawda? Masza uwielbia spędzać aktywnie czas. Wszędzie jej pełno i bardzo trudno zatrzymać jej w jednym miejscu na dłużej niż kilka sekund.  Biedny ten Niedźwiedź, który godzinami chciałby łowić ryby, czy wylegiwać się na fotelu. Towarzystwo Maszy chociaż sympatycznie to wymaga od każdego bardzo dużo cierpliwości.

Bohaterami kartonowej książki są Masza i Niedźwiedź – przyjaciele bawią się w chowanego! A w zasadzie zabawę inicjuję sama Masza, która starannie dobiera miejsca kryjówki i bardzo często zaskakuje lokalizacją, którą wybrała.  Zresztą w tym cała zabawa.  Poszukiwania warto zacząć!

„Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami” to bardzo kolorowa książka z bohaterami animacji. Na grubych, kartonowych stronach znajdziemy grafiki prosto z filmu.  Zawierają one okienka oraz tekst bajki.  Poszukiwanie Maszy i innych bohaterów bajki oraz przedmiotów ukrytych pod kartonową klapką to sympatyczna zabawa dla całej rodziny.

Książka ćwiczy koordynację ręka-oko, motywuje najmłodsze dzieci do nazywania przedmiotów, zapamiętywania lokalizacji poszczególnych elementów pod klapeczkami.  Ciekawe są również komentarze, które znajdują się po otwarciu klapki.

Książka została wykonana z wytrzymałej tektury i jest odporna na dziecięce eksperymenty, a poszukiwanie ukrytych elementów to świetna zabawa! Serdecznie polecam dzieciom  wieku około 2-6 lat.

Zabawna i kolorowa książka, której bohaterowie ukrywają się w kartonowych okienkach. Zobaczcie sami, gdzie się znajdują! Oszukiwania czas zacząć.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *