Klasyka literatury dziecięco- młodieżowej w pięknym wydaniu. Najsłynniejsza niania na świecie zabiera nas do swojego świata. Co spotka na swej drodze, kto lub co sprawi, ze opowieść zostanie z Wami na długo. Książka o pięknym przesłaniu i ogromnie wartościowej puencie. Mary Poppins od Naszej Księgarni – już jest!

wp-1631625917567-806x1024 Mary Poppins. Nasza Ksiegarnia 2021 - 8+
  • Mary Poppins

·         P.L. Travers

·         ilustracje: Mary Shepard

·         tłumaczenie: Marcin Mortka

  • Wiek: 0-10
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 208
  • Wymiary: 120 x 197 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Klasyka w najlepszym wydaniu: Opowieść o najsłynniejszej niani świata i o dzieciach z Czereśniowej 17 – w nowym przekładzie Marcina Mortki i z oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard. Twarda oprawa i niezwykła zawartość w której to nasze wyobraźnia czuje się najlepiej!

Poszukiwana NIANIA! Dla czwórki rodzeństwa Banksów. Na ogłoszenie odpowiada tajemnicza Pani. To Mary Poppins, która szybko pojawia się przed domem rodziny. Dzieci nie potrzebują wiele czasu, aby odkryć, że to niania inna niż wszystkie.

Pojawia się tylko ważne pytanie:

Kim tak naprawdę jest ta dziwna osoba w niebieskim płaszczu i z parasolką o papuziej główce?

Czy to prawda, że rozumie język psów, szpera w nocy w gwiazdach czy porusza się na schodach inaczej niż inni? Po co jej parasolka? Niania obiecuje małym Banksom, że zostanie z nimi, póki wiatr się nie zmieni, i pewnego dnia rzeczywiście odchodzi (a właściwie odlatuje) – ale nie martwcie się, nie na zawsze!

wp-1631625917567-806x1024 Mary Poppins. Nasza Ksiegarnia 2021 - 8+

Piękna i uniwersalna opowieść, która zostaje z nami przez lata. Warto do niej wracać. Niezwykła, piękna i urokliwa! Ponadczasowa i niezwykle wartościowa opowieść do której warto wracać mimo lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *