Mama Mu zjeżdża na zjeżdżalni? I to takiej, której koniec jest w  jeziorze? Dla tej krowy nie ma rzeczy niemożliwych. Ten zjazd kończy się tylko zniszczeniem mienia publicznego. Na szczęście krowa dba o dzieci i naprawia wyrządzoną szkodę. Humorystyczna opowieść z wątkiem moralizatorskim. Zabawa i nauka oraz piękne wydanie. Zobaczcie sami!

20190610_0752371960495824-768x1024 Mama Mu na zjeżdżalni. Z humorem i szacunkiem dla dobra wspólnego. Zakamarki 3+

Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni?

Mama Mu nie chce odpuścić! Pełna zazdrości przez cały dzień obserwuje dzieci bawiące się latem na zjeżdżalni, której zakończenie znajduje się w jeziorze. Krowa postanawia zjechać do wody. Tylko jak krowa może wejść po drabinie i czy w ogóle da radę wjechać? Oj będzie się działo! W dodatku Pan Wrona idzie z pomocą! Tym bardziej, że zabawa zakończyła się kompletnym zniszczeniem mienia publicznego. Zjeżdżalnia nie nadaje się już do użytku. Co to za kłopot!!

Mama Mu i Pan Wrona już po raz ósmy trafiają na karty książki. Seria cieszy się wielką popularnością i nie trudno zgadnąć dlaczego. Krowa ma absolutny talent do pomysłów i nie zawsze ich realizacja przebiega wzorcowo. Na szczęście z pomocą przychodzi Pan Wrona, którego tężyzna oraz pomysłowość nie zawiodły czytelnika i oczywiście Krowy Mu.

20190610_0752371960495824-768x1024 Mama Mu na zjeżdżalni. Z humorem i szacunkiem dla dobra wspólnego. Zakamarki 3+

Seria oraz najnowsza odsłona pt. Mama Mu na zjeżdżalni to porywająca historia z dużą dozą humoru oraz ciekawymi bohaterami. Wydanie książki obfituje w szczegóły, głębie kolorów i humorystyczną kreskę. Całość została wydana w formie dużej książki oraz oprawiona w twardą okładkę. Bardzo polecam Mamę Mu oraz Pana Wronę. Bohaterowie skupiają wokół siebie wiele pozytywnych emocji. Wzajemnie siebie wspierają i towarzyszą sobie w realizacji szalonych wizji. Nie szczędzą także emocji, które przeżywają, potrafią je nazwać i o nich powiedzieć.

20190610_0752371960495824-768x1024 Mama Mu na zjeżdżalni. Z humorem i szacunkiem dla dobra wspólnego. Zakamarki 3+

Książka już od 3 roku życia bez ograniczeń wiekowych. Zarówno do czytania samodzielnego oraz przez dorosłego. Wspaniały egzemplarz w każdej domowej kolekcji. Bawi, cieszy, wychowuje i bardzo się podoba. Nic nie trzeba więcej.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: