Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków to najnowsze działo z ciekawego wprowadzenia dziecka do świata zwierząt. Mamy już atlasy motyli, ptaków czy zwierząt teraz pora na koty! Kartonowe wydanie i bogactwo szczegółów w opisach i na rysunkach jak i ilustracjach zachwycą fanów świata kotów.  Napotkamy tu między innymi puchate koty norweskie, niebieskookie syjamy, japońskie koty z pomponikiem zamiast ogona, jak również kota nad kotami: wielorasowego dachowca. Dzieci poznają kocia naturę, różnorodność jak i kocie potrzeby. Nie zabraknie także osobistych historii autorów, których miłość do zwierząt może Wam się udzielić!

wp-1635747944292-811x1024 Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków. Nasza Księgarnia/ 0-6
  • Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków
  • Ewa Kozyra-PawlakPaweł Pawlak
  • ilustracje: Ewa Kozyra-Pawlak, Paweł Pawlak
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 40
  • Wymiary: 205 x 250 mm
  • Do kupienia TUTAJ

W czwartym już małym atlasie para znakomitych twórców składa hołd swojej wielkiej miłości: kotom.

Znacie dzieła autorów? Jeśli tak to wiecie, że trzeba spodziewać się wysokiego poziomu! I tym razem autorzy zadbali o wiele szczegółów, które zostały doskonale oddane na kartach kartonowego wydania atlasu. Kilka słów o jego bohaterach: koty. Napotkamy tu między innymi puchate koty norweskie, niebieskookie syjamy, japońskie koty z pomponikiem zamiast ogona, jak również kota nad kotami: wielorasowego dachowca. Osobiste historie przeplatają się w tej książce z dostosowanymi do wieku czytelnika informacjami o kociej naturze, o kocim języku czy o dzikich kuzynach kota domowego. Tekstom towarzyszą zachwycające ilustracje: pełne czułości kocie portrety wyczarowane z tkanin, eleganckie akwarele oraz przestrzenne koty z papier mâché. Nie mogło też zabraknąć fotografii i oczywiście dziecięcych rysunków, które wykonała zaprzyjaźniona z autorami Ola. Całość prezentuje się znakomicie i daje dzieciom ogrom szczęścia jak i solidnej wiedzy!

wp-1635747944292-811x1024 Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków. Nasza Księgarnia/ 0-6

Lubicie chodzić własnymi drogami? Jeśli tak to znaczy, że macie kocią naturę! Warto poznać więc bliżej kocie zwyczaje jak i gatunki, które także zaskakują różnorodnością.

Mały atlas kotów to piękna książka. W całości dokładnie przemyślana i z widoczną ręką autorów – dosłownie, ponieważ sercem atlasu są ilustracje kotów, które zostały wykonane przez autorów. To także piękne inspiracja do samodzielnego tworzenia dzieł plastycznych. Książka dedykowana dzieciom w wieku 0-6 lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: