Zaglądamy do środka najnowszego numeru magazynu dla najmłodszych czytelników! Magazyn „Cocomelon” to zabawy, edukacja, kolory i prezent. Przeznaczony jest dla dzieci od około trzeciego roku życia oraz ich rodziców. Czasopismo inspirowane jest najpopularniejszym na świecie kanałem dla dzieci na platformie YouTube pod tym samym tytułem. Magazyn jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju oraz w księgarni Egmont.pl. Zajrzyjmy razem do środka!

62996585o Magazyn „COCOMELON”1/2022 – zaglądamy do środka!

Cocomelon. Magazyn Prosto z ekranu 1/2022

Chyba nie znam rodzica, który by nie znał piosenek z kanału Cocomelon! Kanał muzyczny z kolorowymi animacjami i wesołymi piosenkami oswaja maluchy z językiem angielskim i zachęca dzieci do śpiewania i zabaw tanecznych. Piosenki wpadają szybko w ucho! Uczą przez zabawę słów jak i wyliczanek i wierszyków. Nie zabraknie także kolorów, liczb i alfabetu. Idąc dalej EGMONT zaprasza przedszkolaki do zabawy z bohaterami w kolorowych książkach, kolorowankach jak i magazynie. Zaglądamy do środka najnowszego numeru!

W tym numerze: 

Rozgrzewka z JJ: Kostka wyzwań 

Poznajmy się: Yoyo, starsza siostra JJ 

Pomagamy: Na ratunek Ziemii 

Zabawa z wycinankami: 

• Mycie ząbków 

• Moc gitary 

• Karuzela JJ 

Czytamy: „Żółw i zając” 

A do tego: 

• Plakat z JJ i przyjaciółmi! 

• Dyplom osiągnięć 

• Rysowanki 

• Zabawy muzyczno-taneczne 

62996585o Magazyn „COCOMELON”1/2022 – zaglądamy do środka!

 PREZENT: AUTOBUS I MARAKASY

62996585o Magazyn „COCOMELON”1/2022 – zaglądamy do środka!

Magazyn Cocomelon przygotowany jest z myślą o najmłodszych i rodzicach, w których znajdą oni zadania z życia przedszkolaka, oparte na ciągłym poznawaniu oraz wspierające rozwój umiejętności maluchów na różnych poziomach takich jak: wodzenie palcem po liniach, rysowanie i kolorowanie kształtów, rozróżnianie elementów, ćwiczenie spostrzegawczości, ale także poznawanie kolorów, literek i cyfr. Dorośli znajdą w nim również wskazówki z podpowiedziami jak kontynuować zabawę i poszerzać ćwiczenia po przeczytaniu pisma. U nas magazyny świetnie sprawdzają się w podróży – wtedy z dziećmi mamy radość odkrywania bez zbędnych bodźców, które często są w domu. Serdecznie polecam Wam magazyny przeznaczone dla dzieci! Zdecydowanie to ciekawy i tani sposób na atrakcyjną zabawę.

  • Do kupienia TUTAJ oraz w salonikach prasowych i kioskach

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *