Magazyn „Bing” zaprasza najmłodszych do przygody z zabawą i edukacją w jednym. Kolory, cyferki, kształty, opowieści jak i ciekawy prezent. Króliczek i jego przyjaciele to postacie doskonale znane dzieciom z serialu o tym samym tytule „BING”. W najnowszym magazynie macie okazje poznać Binga jeszcze bardziej i zaprosić go do swojego domku – prezent pozwoli Wam na zabawy bez końca!

wp-1652632577463-811x1024  MAGAZYN BING, nr 3/2022 od EGMONT 2+

Magazyn „Bing” nawiązuje do serialu, o tym samym tytule, emitowanego od września 2016 r. Nie znam dziecka w wieku 2-3 lat, które nie lubi tej bajki! Mały Bing ma często kłopoty, które dotyczą codzienności również naszych dzieci. Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie zapraszają do zabawy. Bajki jak i magazyn zawierają ciekawe i pouczające treści, które na pewno przypadną do gustu dzieciom!

W najnowszym numerze magazynu znajdziemy prezent – kolorowy Domek Binga z zabawkami – elementami do dopasowania. To bohaterowie bajki, których z powodzeniem będziecie mogli zaprosić do swojego domu. Maluchy będą zadowolone i na pewno nie raz będą chcieli mieć je obok siebie. Bohaterowie bajki znajdują się także na kolorowych stronach magazynu! Znajdziemy ich w wielu codziennych sytuacjach w których dzieci będą miały do wykonania proste polecenia.

wp-1652632577463-811x1024  MAGAZYN BING, nr 3/2022 od EGMONT 2+

W magazynie najmłodsi znajdą opowiadania, łamigłówki, wycinanki i rysowanki. Dwumiesięcznik jest wydawany na specjalnym papierze do rysowania i kolorowania, z nieco grubszymi i błyszczącymi okładkami.

Magazyn do kupienia w kiosku jak i na stronie www.egmont.pl


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: