Obok wielkoformatowej książki Lot Osvalda nie można przejść obojętnie. Ogromny format – za duży/za szeroki na klasyczną półkę to fenomenalny pomysł na kreatywne i skuteczne skupienie uwagi na ciekawej treści i pięknej oprawie graficznej. Wydawnictwo TADAM jak zwykle szokuje urokiem i piękną opowieścią zamkniętą w książkowej okładce. W środku znajdziemy nawet rozkładane strony, które przenoszą nas w prawie metrową dżunglę!!! A wszystko tylko czarną czcionką i zieloną i czerwoną farbą. Opowieść o przyjaźni – piękna i cudownie wydana.

  • Lot Osvalda.
  •  tekst: Thomas Baas
  • ilustracje: Thomas Baas
  • kategoria wiekowa: +3, idealna dla 6-8 latków
  • Do kupienia TUTAJ

20180829_212549894230337-225x300 Lot Osvalda. Thomas Baas. Wielkoformatowa podróż do serca dżungli. TADAM

W poetyckiej opowieści bohater – Oswaldo wiedzie bardzo spokojne życie. Nigdy nie przydarzyło mu się nic niezwykłego. Ani wielka podróż, żadna wielka miłość. Tylko przytulne mieszkanko w kamienicy, stabilna praca i jedyny przyjaciel: ptaszek, którego nazwał Fiu-Fiu. Pewnego dnia los zmienia codzienność i dodaje Oswaldowi wiele zmartwień. Fiu-Fiu najpierw przestaje śpiewać a właściciel próbuje wieloma sposobami zmienić tą smutną rzeczywistość. Pewnego dnia, zupełnym przypadkiem, trafił do tajemniczego sklepu i tam, namówiony przez sprzedawczynię, zakupił małą roślinkę. Podobna ma ona niesamowite właściwości – uszczęśliwi każdego, komu się ją podaruje… Nazajutrz nic nie było już takie same. Pokój przypominał dżunglę a ptaszka nie było. Przyjaciel wyrusza w nieznane… czy odnajdzie przyjaciela? Czy dżungla okaże się dla niego bezpieczna? Co wydarzy się w tej fantastycznej historii… więcej nie mogę zdradzić.

20180829_212549894230337-225x300 Lot Osvalda. Thomas Baas. Wielkoformatowa podróż do serca dżungli. TADAM

Wydawnictwo TADAM po raz kolejny zaskakuje. Książka „Lot Osvalda” francuskiego autora, Thomasa Baas’a to opowieść, która poza wypowiedzianą wprost historią zawiera także piękną i wartościową naukę. Opowiada o poszukiwaniu szczęścia i przyjaźni. Pokazuje, że o przyjaźń należy dbać. Poświęcać się dla jej dobra i radować ze szczęścia przyjaciela. Samo wydanie książki wzbudza wiele dziecięcej ciekawości. To prawdopodobnie największa książka w każdym domu. Do tego wydana w zastosowaniu zielonego i czerwonego koloru z palety Pantone. Ogromna głębia i intensywność barwy oddaje klimat dżungli, roślinności i zwierząt tam mieszkających.  Ogromna rozkładana strona to prawie metrowa dżungla. Nie tylko Osvaldo zostaje wciągnięty do dżungli.

20180829_212549894230337-225x300 Lot Osvalda. Thomas Baas. Wielkoformatowa podróż do serca dżungli. TADAM 20180829_212549894230337-225x300 Lot Osvalda. Thomas Baas. Wielkoformatowa podróż do serca dżungli. TADAM

Lot Osvalda to kolejna fenomenalna książka Wydawnictwa TADAM. Zachwyca treścią, wydaniem i ogromnym formatem. Serdecznie polecam z uwagą śledzić wydawnictwo TADAM a najlepiej po prostu regularnie kupować ich nowości – ja już nie mogę doczekać się kolejnych. Tak pięknych książek nie znajdziecie nigdzie.

Wydawnictwo TADAM powstało z myślą o Małych Czytelnikach. Staramy się tworzyć książki o tym, co jest istotne dla dzieci. Książki, które objaśniają dzieciom skomplikowane zagadnienia otaczającego świata i rozwijają ważne umiejętności. Istotna jest dla nas również troska o język. Skupiamy się na innowacyjnych rozwiązaniach. Dbałość o  najmniejsze szczegóły, teksty dostosowane do percepcji młodego czytelnika oraz wspaniałe ilustracje rozwijające jego wrażliwość estetyczną to priorytetowe zadania postawione  przed  zespołem redakcyjnym.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *