Lost Kitties to zwariowane i bardzo charakterystyczne kotki. Dedykowany dziewczynkom magazyn (ok 6-9 lat) to świetna propozycja nie tylko na lato. Kotki mają niewątpliwie wielki urok a załączone do numeru akcesoria umilą nie jedno popołudnie. Każda strona magazynu zaprasza do kocich figli. Zobaczcie sami!

20190728_214927-1024x768 Lost Kitties. Magazyn dla kociarzy i nie tylko od EGMONT.

Dzieci uwielbiają koty. Jeśli jeszcze nie słyszały o Lost Kitties to najwyższa pora. Pierwszy numer magazynu już jest w sprzedaży. Jako wnikliwa recenzentka nowości dla dzieci i młodzieży postanowiłam go sprawdzić. Powodem bezpośredniego spotkania z gazetką była moja córka, która po prostu MUSIAŁA mieć ten numer. A w szczególności akcesoria, którymi bawi się każdego dnia.

Co znajdziemy w środku?

KOTY! Koty i nie tylko. Zdecydowanie jest tutaj sporo humoru i kolorowych ilustracji. Znajdziemy również bardzo dużo treści rozwojowych. Jak na psychologa przystało to właśnie gry, wyszukiwanki, labirynty oraz opowieści spodobały mi się najbardziej.  Nie mogę także obojętnie przejść wobec szaty graficznej magazynu oraz załączonych akcesoriów!

W numerze znajdziecie również:

– konkurs z możliwością wygrania jednej z 35 nagród
– test na kocią naturę (bardzo zabawny)
– opowieść o kotku BonBon
– labirynt w formacie XXL
– Wyszukiwanie różnic między obrazkami
-zagadki
– gra memory
-prezent.

  • Cena: 12.99zł
  • Do kupienia w sklepie prasowym i na stronie www.egmont.pl

Akcesoria:

Każdy numer to możliwość skompletowania innego zestawu. Ja mogę pokazać Wam aż trzy. Trudno powiedzieć, który jest lepszy! Matylda uwielbia każdy z nich. Dokładność kolorów oraz wykonania na najwyższym poziomie. Kotki są trwałe a zarazem miękkie, lekko elastyczne. Akcesoria mogą posłużyć do zabawy w ogrywanie ról, opowieści oraz  do zabawy z pazurem. Na pewno skuszę się na więcej!

Kilka słów o szacie graficznej. Piękne i  kolorowe ilustracje. Barwne kolory i bardzo pobudzające wyobraźnię oraz zmysły przedstawienia ulubionych kotków wraz z ciekawą grą słowną. Imiona kotków pochodzą z j. angielskiego i doskonale nadają się do poszerzenia umiejętności językowych podczas poszukiwania znaczeń. Przyjemne z pożytecznym!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: