UWAGA! Zapraszam po najnowszy numer magazynu LOL Surprise OMG.  Masa kolorowej zabawy, quizy, kolorowanki i niespodzianka – bardzo stylowy notatnik z ołówkiem i gumką! Jeśli macie ochotę na gazetę zapraszam na konkurs w którym do wygrania aż 3 magazyny!

72257637o <strong>LOL Surprise OMG. Ekstrahit 2/2023+ KONKURS!</strong>

LOL Surprise OMG. Ekstrahit 2/2023

Czekamy na wiosnę – a by oczekiwanie umilić czymś ciekawym magazyn LOL w najnowszym numerze przygotował masę ciekawych aktywności.

Dwumiesięcznik dla wielbicielek kultowych laleczek – niespodzianek. Magazyn „L.O.L. Surprise! O.M.G.” to kolorowe czasopismo poświęcone tajnikom branży filmowej oparte o kolorowe lalki z seri LOL. Co ważne znajdziecie w magazynie zdjęcia lalek jak i bohaterek animacji. W każdym numerze czytelniczki znajdą wyjątkowe plakaty kinowe, zagadki, ciekawostki i kolorowanki, a na wszystkie fanki fenomenalnych laleczek czekają pomysły na bardzo ciekawe rekwizyty oraz quizy, przepisy na smakołyki i gry. 

W najnowszym numerze

POZNAJ LOL: DAZZLE OLŚNIEWA! 

ZRÓB TO SAMA: POSTAĆ OMG DO TWOJEGO POKOJU 

ZAPROJEKTUJ: 

• STRÓJ NA INSTA DLA CANDYLICIOUS 

• STYL DLA SWAG 

ZABAWA: SEKRETY TWOJEGO TELEFONU 

PORADNIK NA UDANE FOTKI CIEKAWE I ZABAWNE TESTY 

A do tego: 

PLAKATY KOLOROWANKI ZADANIA I ŁAMIGŁÓWKI 

PREZENT: STYLOWY NOTATNIK Z OŁÓWKIEM

Notatnik jest duży z bardzo atrakcyjną okładką na której znajdziecie kokardę. Co ważne kokardę można wykorzystać nawet do dekoracji dziecięcej głowy czy do prac plastycznych. Notatnik super wspiera naukę pisania czy rysowania – a wiemy, że dzieci w tym wieku uwielbiają tworzyć. Ołówek i gumka to idealny komplet! Magazyn kryje mnóstwo interesujących dla dzieci w wieku 4-9 lat materiałów. Zarówno dzieci samodzielnie czytające jak i te, które jeszcze nie czytają będą się dobrze czuć w towarzystwie kolorowych LOL.  Ćwiczenia na spostrzegawczość, precyzję, pisanie czy odgadywanie – wszystko w jednym miejscu. Bardzo dobra cena i masa radości na buzi dziecka gwarantowana.

Magazyn do nabycia w dobrych kioskach, salonikach prasowych i na stronie EGMONT TUTAJ

KONKURS

Wyślij na kontakt@psychologicoach.pl zdjęcie lub rysunek z LOL w roli głównej. Trzy najciekawsze prace zdaniem Matyldy wygrają. Zabawa trwa do 26.02.2023. Zwycięzców powiadomimy mailowo. Do wygrania magazyn wraz z prezentem!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: