Wielkoformatowa książka ROŚNIJ w GÓRĘ zabiera nas wraz z dziećmi po wszystkich kondygnacjach wysokiego budynku. Wnętrze budynku na pewno zatrzyma was na dłużej i nie raz zaskoczy. Ilość szczegółów oraz specyfika mieszkańców budzi spore zainteresowanie.  Książka po rozłożeniu jest miarką dla dziecka, która możemy zawiesić na ścianie i mierzyć wzrost dziecka.

20190729_202336113959097-768x1024 Letnie nowości od Manania: ROŚNIJ W GÓRĘ. Najwyższa książka i miarka wzrostu 1+

Czy lubicie książki o nietypowej estetyce? Tym razem przedstawiam publikacje w formie harmonijki o wielkoformatowym gabarycie. Ma aż dwa metry i może służyć jako miarka wzrostu dla wszystkich członków rodziny (prawdopodobnie).  Zanim jednak książka zawiśnie wysoko na ścianie możecie nie raz wybrać się z chłopcem i dziewczynkom na spacer po kolejnych kondygnacjach budowli. Na każdym z pięter spotkanie niezwykłych mieszkańców i specyficzne elementy wystroju czy zawartości.

Pierwsze piętro to sklep z kapeluszami.  Spróbuj wybrać jeden dla siebie, policz pozostałe. Na pierwszym piętrze mieszka lew! Znajdziemy tam także auto! Wyżej w wannie kąpie się syrenka i to w towarzystwie marynarza!  Im wyżej tym bardziej zaskakująco! Wielki kot? Fragment lasu? Wielkie przyjęcie na najwyższym piętrze?! Nie ma tutaj nudy i to od dziecka zależy przebieg wydarzeń. Książka zdecydowanie podrzuca niestandardowe sytuacje i specyficznych bohaterów. Pozwala wyobraźni dziecięcej na świetną zabawę przez lata!

Nie wyobrażam sobie także dziecięcego pokoju bez miarki wzrostu! Rośnij w górę zapewnia możliwość adaptacji do tego celu.

Wydanie w formie kartonowej harmonijki. Solidna jakość papieru oraz ciekawa estetyka wykonania. Całość niezależna wiekowo oraz pod względem płci. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynki, chłopca oraz rodzeństwa.

Kilka słów o autorze:

 Tom Schamp – belgijski ilustrator, ukończył Sint-Lukas Brussels University College of Art and Design, studiował także w Poznaniu. Rysuje dla dzieci i dorosłych, ilustruje książki, projektuje plakaty i znaczki pocztowe.

  • Autor:  Tom Schamp
  • Ilustracje: Tom Schamp
  • Tytuł: Rośnij w górę
  • Tytuł oryginalny: Hoch Hinaus
  • Liczba stron:  10
  • Oprawa: książka kartonowa
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ

Książka, miarka wzrostu oraz ciekawy pomysł na prezent nie zależy wiekowo!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: