Odkrywaj! Przesuwaj!  Baw się! Mój mały świat: w mieście i na księżycu to świetna seria dla spragnionych doznań dzieci. A będzie się działo! Zarówno miasto jak i księżyc odkrywa przed nami swoje bogactwo. Jedziemy do dużego miasta, gdzie trąbią autobusy,  dzwonią dzwonki rowerów, windy ruszają się góra-dół. Na księżycu skaczemy jak sprężyny, jeździmy łazikiem i wracamy do domu! Elementy ruchome dodają uroku i pozwalają młodym czytelnikom na emocjonującą przygodę z obrazem, miejscem, szczegółem i ruchem! Moc doznań gwarantowana!

20190729_203641-1024x768 Letnie nowości od Manania: MÓJ MAŁY ŚWIAT. W MIEŚCIE I NA KSIĘŻYCU 1+

Książki do zabawy, przesuwania, zaglądania i podpatrywania niespodzianek! Pełne niesamowitych szczegółów i elementów do przesunięcia lub wysuwania! Absolutnie zjawiskowe wydanie. Wysoka jakość papieru, estetyczne i cieszące oko ilustracje oraz elementy ruchome, które absolutnie dzieci uwielbiają!

  • Autor:  Allison Black
  • Tytuł: Mój mały świat. W mieście
  • Liczba stron:  10
  • Oprawa: książka kartonowa
  • Premiera: 12 czerwca 2019
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 175×175

Każda z książeczek zawiera krótki test opisujący zawartość strony. Osadza on czytelnika w akcji i miejscu wydarzeń. Nie narzuca znaczeń, nazw czy bohaterów. To od dziecka zależy przygoda czy opis wydarzeń. Świetnie książeczki sprawdzą się w rodzinnej zabawie na wyszukiwanie szczegółów, nazywanie nazw przedmiotów, tworzenie historii.  Elementy ruchome sprawiają, że publikacja zyskuje życie w rękach dziecka. To dzięki przesuwaniu, wysuwaniu, otwieraniu miasto oraz przestrzeń kosmiczna zyskuje na rozmachu i dynamice. Twarze postaci zawierają także tzw. dziecięcy rys, który dzieci bardzo lubią i z którym czują się komfortowo i bezpiecznie. Dyskretnie narysowane strzałki podpowiadają także, gdzie należy pociągnąć lub co zrobić.

  • MÓJ MAŁY ŚWIAT. W MIEŚCIE

Do kupienia TUTAJ

  • MÓJ MAŁY ŚWIAT. NA KSIĘŻYCU

Do kupienia TUTAJ

Dwie propozycje dla najmłodszych! Dwie książki, które zabierają w świat wielkiego miasta i odległego kosmosu! Bardzo wartościowe pozycje i budzące ekscytacje mojej córki książki, które serdecznie polecam!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: