Magazyn dla fanów LEGO i umysłów ścisłych – inżynieria,  informatyka, przyroda i technika! To wszystko a nawet więcej znajdziecie w magazynie LEGO EXPLORER. Jeśli jesteście fanami LEGO i chcecie mieć w swojej kolekcji EDA (zestaw dołączony do magazynu) – a wszystko za 12.99zł to śmiało sięgnijcie po gazetę – ale najpierw zobaczcie ją w środku! Magazyn wspiera kompetencje STEM!

32319496o Lego Explorer. Magazyn 1/2020

Z dumą prezentuję Wam nowy magazyn LEGO EXPLORER. Zobaczcie sami:

LEGO Explorer” to nowoczesna gazetka. Rozwija w czytelnikach inteligencje STEM. Wszystko za pomocą wspaniałych, ponadczasowych i niezwykle uniwersalnych klocków LEGO. STEM, od angielskiego Science, Technology, Engineering, Mathemathics, czyli nauka, technologia, inżynieria i matematyka, to zestaw kluczowych kompetencji niezbędnych dla dzieci dorastających we współczesnym świecie. „LEGO Explorer” to magazyn, który sprytnie motywuje dzieci do zabawy i nauki. Zachęca do rozwoju znanych obszarów, eksperymentowania, podejmowania wysiłku intelektualnego, planowania, obliczeń, operacji z wykorzystaniem logicznego myślenia, kreowania itd. Każdy numer magazynu zawiera nowy zestaw klocków LEGO, który służy do zbudowania kompletnego modelu/zabawki i zachęca do modyfikacji a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

W numerze pierwszym macie szanse zbudować robota EDA.

32319496o Lego Explorer. Magazyn 1/2020

NA TYŁACH MAGAZYNU ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE ZAWIESZKI NA DRZWI – do samodzielnego wycięcia!

Magazyn przepełniony jest  poradami i informacjami od prawdziwych projektantów LEGO! Dzięki nim czytelnik dowie się, jak używać klocków w niekonwencjonalny sposób i jak stać się jeszcze lepszym budowniczym LEGO! 

W tym numerze: 

Patenty na co dzień – Zbuduj robotyczną podstawkę na telefon 

Ćwicz mózg – Zagadkotron! 

Legolab – Klockowy kumpel w trzech krokach 

Twórz – Zaprojektuj własnego robota 

KONKURS Z SUPER NAGRODAMI!  

A do tego: 

• Szybkie pomysły Niny, czyli propozycje modeli do złożenia

• Poradnik jak budować lepsze roboty 

• Robotyczne zagadki i ciekawostki 

• Zawieszka na drzwi! 

DO KUPIENIA W KIOSKU  I TUTAJ

Lego EXPLORER to ciekawe propozycja z miłym prezentem!  Uczy, rozwija, jest atrakcyjna, kolorowa i w dodatku bardzo ciekawa! Ogromnie polecam i dedykuje zwłaszcza dzieciom 7+.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: