Dwie nowe książki z serii Legendy polskie od Mamania! Zapraszamy do Krakowa w którym to mieszka prawdziwy smok. Kiedyś groźny a dziś zdecydowanie zmienił swoje zachowanie. Kwiat paproci to rymowana opowieść o poszukiwaniu wyjątkowej rośliny, która zakwita tylko raz do roku. Kto ją odnajdzie ma szanse zyskać wspaniałe skarby. Zapraszam do zapoznania się nowościami  dla najmłodszych czytelników. Solidne, kartonowe , bardzo kolorowe i zabawne legendy polskie.

wp-1624263010868-1024x768 Legendy Polskie: Smok wawelski i Kwiat paproci. Mamania

Legendy polskie. Smok wawelski

Wybieracie się do Krakowa? Mieszka nam prawdziwy smok. Legenda głosi, że jest on strasznym potworem, który nie ma litości. Tylko to już przeszłość. Smok zmienił swoje zachowanie i przestał pożerać owce. Czym zajmuje się smok teraz? Przekonajmy się.

„Legendy polskie” dedykowane są  dla najmłodszych czytelników. Opowiedziane w atrakcyjny sposób, kolorowe i bardzo humorystyczne. Świat tradycji, dobrej literatury, ciekawych i przygodowych legend w nowej odsłonie to doskonała książka dla najmłodszych czytelników. Legendy mają moc skupienia dziecięcej uwagi. Bawią, uczą i pozwalają radośnie spędzić czas.

wp-1624263010868-1024x768 Legendy Polskie: Smok wawelski i Kwiat paproci. Mamania

Legendy polskie. Kwiat paproci

Już niebawem najdłuższa noc w roku. Noc świętojańska.  Od lat tylko tej nocy zakwita cudowny kwiat. Kwiat paproci z którym związana jest także piękna legenda. Dla znalazcy kwiatu paproci legenda obiecuje piękne dobra. Wszystkie skarby świata w tym złoto, klejnoty. Czy wybieracie się na poszukiwania? Kolejna okazja dopiero za rok!

Są takie legendy, które mają w sobie głęboki pierwiastek magii. Legendy, które nastrajają także tajemniczością, magiczną aurą. To właśnie taka opowieść. Napisana pięknym rymem i bardzo ładnie zilustrowana nastraja pozytywnie i utrzymuje skutecznie uwagę dziecka. Dobra literatura w nowej odsłonie.

Serdecznie polecam dzieciom od pierwszych miesięcy życia. Trwałe kartonowe strony zapewnią dziecku wygodę zabawy. Ciekawe ilustracje i rymowany tekst dadzą również okazję do mile spędzonych chwil.

Skompletujcie całą kolekcje legend!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *