Kiedy wybieramy się w dłuższą trasę zawsze wybieram ciekawy magazyn. Teraz spróbowaliśmy posmakować najnowszy magazyn dla wielbicielek kultowych laleczek niespodzianek. Dwumiesięcznik „L.O.L. Surprise! O.M.G.”  to kolorowe czasopismo poświęcone tajnikom branży filmowej. Numer 2/2022 zawiera także prezent – niespodziankę. Wszystko dla fanek serii L.O.L. jak i filmów, kolorów i zagadek, ciekawostek i kolorów!

63992849o L.O.L. Surprise! O.M.G.  Ekstra hit 2/2022

L.O.L. Surprise! O.M.GEkstrahit 2/2022

Magazyn L.O.L Surprise! O.M.G. to propozycja dla dziewczynek w wieku około 3-6 lat. Moc kolorów to coś co rzuca się w oczy! Chociaż nie mamy laleczek L.O.L. w kolekcji to wiem, że jest to coś co małe dziewczynki bardzo lubią. Dlatego w podróż wybrałam najnowszy numer magazynu, który w całości poświecony jest tematyce znanej z serii lalek-niespodzianek. Tym razem jednak w nowej odsłonie! L.O.L występują na dużym ekranie! W numerze 2/2022 czytelniczki znajdą wyjątkowe plakaty kinowe, zagadki, ciekawostki i kolorowanki. Na wszystkie fanki fenomenalnych laleczek czekają pomysły na filmowe rekwizyty, quiz „W jakim filmie powinnaś zagrać”, przepis na filmowe babeczki i gra planszowa.

Zabawy zdecydowanie spodobają się dzieciom w wieku przedszkolnym i skupią uwagę dziecka na dłuższe chwile! Spokojnie też będziecie mogli cieszyć się spokojem podróży a prezent – niespodzianka zostanie z Wami na dłużej!

Właśnie teraz czas na prezent – niespodziankę, w sam raz na wyprawę do kina! Magazyn przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia.

Zobaczcie co znajdowało się w kolorowej saszetce!

63992849o L.O.L. Surprise! O.M.G.  Ekstra hit 2/2022

Podsumowując – Magazyn dla ciekawych kolorów, zabawy, filmów i lalek dziewczynek. Masa radości dla dziecka i możliwość zabawy, poznawania nowych pomysłów np. praca kreatywna.

Magazyn dostępny w kiosku jak i na stronie internetowej TUTAJ.

W tym numerze: 

  • Poznaj LOL: DIVA 
  • Gwiezdny blask: Zabłyśnij przy pomocy OMG 
  • Przepiękna kreacja: Strój dla Neonlicious 
  • Magia kina: Pomysł na Twój własny film 
  • Zrób to sama: Filmowa zawieszka na drzwi 

A do tego

  • Filmowy plakat 
  • Kolorowanki 
  • Zadania i łamigłówki 

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d