Zapraszam na najnowszą propozycje od Mamania w której w zabawny sposób sprzątany dziecięcy pokój.
„Kuku i Rajtek sprzątają pokój” to publikacja, która może wspomóc w utrzymaniu porządku w pokoju dziecka. Wszystko dzięki sprytnym komendom, które dzieci wykonują podczas przeprowadzania prac porządkowych. Zabawna, kolorowa i bardzo pobudzająca do zabawy i porządków publikacja – z ulubionym Kuku innego pieskiem!

wp-1650780709278-864x1024 Kuku i Rajtek sprzątają pokój. Wydawnictwo Mamania. Wiosna 2022

Czy znacie już książki o Kuku i jego piesku oraz rodzinie?  Zapewniam, że warto do nich sięgać a najnowsza z książek w nieco powiększonym formacie to już zdecydowanie bardzo ciekawa propozycja. Skierowana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Kuku i jego nieodłączny pies Rajtek w może pomóc w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju.
W trakcie pokojowych zabaw w pokoju Kuku zapanował okropny bałagan. By zniknął potrzebne są specjalne działania. Wspólnie z bohaterem dzieci będą wykonywać komendy, które sprzątają pokój.
Pogłaszcz pieska, przeturlaj piłkę, policz klocki, wydawaj dźwięki jak samochód, a na koniec podskocz wysoko z radości razem z bohaterami tej wyjątkowej książki!

Kuku i Rajtek to seria książek, które cenie za:
– pomysłowość na wykorzystanie codziennych sytuacji z życia dziecka w niecodzienny sposób
– znajomość motywacji dziecięcej
– formę wykonania książki w postaci jasnego tła dla ilustracji i tekstu
– zabawne ilustracje i humor w opowieści
– łatwy i wartościowy dla dziecka przekaz
– estetyka wydania.

wp-1650780709278-864x1024 Kuku i Rajtek sprzątają pokój. Wydawnictwo Mamania. Wiosna 2022

Kolejna książka niezrównanego duetu autorki Moniki Kamińskiej i ilustratora Andrzeja Tylkowskiego. Pierwsza z serii, „Kuku i historia pępka”, została niezwykle ciepło przyjęta przez małych czytelników i ich rodziców, znalazła się również na pokonkursowej liście Książki Roku 2018 Polskiej Sekcji Ibby. Monika Kamińska jest również autorką serii o przygodach Bąbli („Wakacje z Bąblami”, „Mroźne przygody Bąbli”) oraz powieści dla starszych dzieci („Tajemnica niebieskich drzwi”, „Wspomnienia z planety Ziemia”).


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: