20190225_1221392035867879-1024x768 Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i kaczątko, Kubusiowa lekcja życzliwości od EGMONT
Kubuś i Przyjaciele

Lekcja życzliwości z Kubusiem Puchatkiem i Przyjaciółmi. Dwie kolorowe publikacje, które dedykowane są najmłodszym czytelnikom. Jeśli twoje dziecko uwielbia Kubusia Puchatka i chcesz, aby nauczyło się od niego życzliwego traktowania innych i rozumienia ich potrzeb – jest na to sposób! W kolorowych opowieściach śledzimy dwie historie, których fabuła opiera się o udzielanie pomocy i życzliwe traktowanie sąsiadów, przyjaciół i nieznajomych.

Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i kaczątko

Kubuś i Przyjaciele. Kubusiowa lekcja życzliwości

  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: OPOWIEŚCI O ŻYCZLIWOŚCI
  • Autor: Nancy Parent
  • Tłumacz: Małgorzata Fabianowska
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ
  • Do kupienia TUTAJ

Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i kaczątko

Przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu nieoczekiwanie znajdują malutkie, puchate kaczątko!  To kaczuszka, która w momencie wyklucia się została sama. Jej mama poszła ze starszym rodzeństwem. Kubuś i Przyjaciele zaopiekowali się maluchem i okazali mu sporo uwagi i życzliwości. Historia ma także szczęśliwe zakończenie i finał w postaci znalezienia mamy i rodzeństwa dla kaczuszki.

Jakie przygody będzie miało kaczątko?

Kto z przyjaciół Kubusia Puchatka przyłączy się do życzliwej opieki?

Kubuś i Przyjaciele. Kubusiowa lekcja życzliwości

Przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu lubią sobie pomagać, dlatego gdy pewnego dnia Kubuś wymyśla grę w życzliwość. Zabawa polega na tym, aby wzajemnie pomagać sobie w codziennym życiu, obdarowywać przyjaciół i o nich pamiętać. Na pierwszy ogień idzie Kłapouchy, którego ogon jest bardzo zagrożony. Przygniótł do ogromny kamień i tylko grupa przyjaciół jest w stanie go przesunąć.

Nowe przygody Kubusia Puchatka to kolorowe książki, które zachęcają do życzliwości. W prostej i bardzo kolorowej opowieści pokazują jakie zachowania są uznawane za życzliwe i przyjacielskie. Ulubieni bohaterowie sprawią, że lekcja będzie przyjemnością.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *