Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą to pierwsza biografia Krzysztofa Piątka dla dzieci i młodzieży. Bogato ilustrowana opowieść o chłopaku, który miał wielkie marzenie. Chciał zostać wielkim piłkarzem i grać razem z Robertem Lewandowskim! Marcin Kalita ze sportową pasją i dziennikarskim talentem opowiada o znakomitym piłkarzu, którego mamy okazję obserwować na boisku i w telewizji! To jest gol –a książka może powędrować właśnie do Ciebie!

20191025_2130451799260822-768x1024 Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą. Marcin Kalita – EGMONT, JESIEŃ 2019 ROZDANIE

Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą

  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: PIŁKA NOŻNA, MALI MISTRZOWIE
  • Autor: Marcin Kalita
  • Ilustrator: Marzenna Dobrowolska
  • Typ oprawy: miękka
  • Do kupień TUTAJ

Pierwsza biografia Krzysztofa Piątka dla dzieci!  

Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą” to książka, która ucieszy każdego młodego piłkarza i kibica posiej reprezentacji w piłkę nożną. To również bardzo licznie ilustrowana opowieść o chłopcu, który pochodzi z niewielkiej miejscowości a dziś jest znany w całym kraju i za granicą. A jego historia zaczęła się w niewielkiej wsi Niemczy.  Tam dorastał mały Krzyś, który miał bardzo komfortowe warunki rozwoju dzięki wsparciu mamy Jadwigi i taty Aleksandra. Tata Krzysztofa był trenerem i bardzo dbał o realizacje marzeń syna ale także wymagał od niego bardzo wiele! Mały Piątek miał wiec ruch, sportowego trenera i możliwość sprawdzenia się w kilku dziedzinach sportu w jednym. To wszystko w swoim niewielkim mieście i praktycznie każdego dnia. Historia Krzysztofa Piątka zaprowadziła do z Niemeczy do Dzierżonowa, dalej Lublina i Krakowa aż w końcu na włoską ziemię.

Piłkarz zapytany o to co było główną zasługą odniesionego sukcesu odpowiedział:

– talent plus wytrwała praca
– wpływ taty
– szczęście, czyli Jacek Kubasiewicz

O wszystkim co było w ważne w rozwoju Krzysztofa Piątka przeczytacie w książce Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą.

Publikacja została napisana z dużą lekkością. Zawiera bardzo dużo fotografii, przejrzysty tekst, wytłuszczone najważniejsze informacje oraz informacje podzielone na rozdziały. To sprawia, że książka polecana jest w  zasadzie każdemu kibicowi, który potrafi samodzielnie czytać! W zasadzie od 6-7 roku życia bez górnej granicy.

Przeznaczona dla młodzieży biografia Krzysztofa Piątka to propozycja dla każdego fana piłki nożnej. Bez względu na wiek i płeć. Inspiruje, pokazuje dlaczego warto mieć marzenia i pokazuje co należy zrobić, aby je osiągnąć!

Piękne i solidne wydanie! Doskonały pomysł na prezent!

Zajrzyjcie na FB/Instagram – tam możecie wygrać jedną z dzisiejszych nowości!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: