Zapraszam Was do magicznego świata Krainy Lodu! W najnowszym numerze Krainy Lodu Oficjalny magazyn (12/2021) będziemy przechadzać się po Arendell, poznamy historię Matiasa, spotkamy się z Anną i Elsą oraz wykonamy wiele ciekawych aktywności! A prezent, który dołączony jest do zestawu zdecydowanie zachwyci wszystkich domowników: zestaw do wykonania ciasteczek! Idealny do pierników i świątecznych ciast!

wp-1639992257661-744x1024 Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 12/2021 super prezent: akcesoria do ciasteczek!

Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 12/2021

Magazyn niezwykle trafnie wpisuje się w potrzeby chwili jak i zainteresowania dziecka. Magia kolorów, zadań i klimat z Krainy Lodu! Opowieść o Annie i Elsie, siostrach mieszkających na zamku w Arendelle i wielkiej zimowej wyprawie zna prawie każda dziewczynka. To historia o siostrzanej miłości, która jest w stanie roztopić każdy lód i pokonać każdą przeszkodę, którą skrywa kraina wiecznego lodu. W magazynie czytelniczki mogą dołączyć do bohaterów poznanych w filmie i śledzić ich zupełnie nowe przygody. Nie zabraknie uroczego bałwanka Olafa, pomocnego Kristoffa i przezabawnego renifera Svena. Poprowadzą oni przez historie komiksowe umieszczone na stronach pisma, zagadki i kolorowanki. Wszystko w pięknych kolorach i z bogactwem bohaterów bajki Frozen!


W tym numerze: 
Komiks: „Witaj w domu!” Ćwiczenie spostrzegawczości: Bohaterowie w Arendelle Świat artystek: Zawieszka do pokoju – do wykonania.
A ponadto:
 • KONKURS Z NAGRODAMI LEGO® DISNEY: KRAINA LODU! Myślę, że sami spróbujemy swoich sił! Piękne nagrody do zdobycia!

 • Wesołe zadania z bohaterami Krainy Lodu 

PREZENT: ZESTAW DO CIASTECZEK!

wp-1639992257661-744x1024 Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 12/2021 super prezent: akcesoria do ciasteczek!
Zestaw jest rewelacyjny!!!

Do kupienia w kiosku i na EGMONT.pl

Magazyn zarówno dla przedszkolaka jak i dziecka w wieku wczesnoszkolnym. Foremki do ciastek i różdżka do posypywania wypieków cukrem pudrem to doskonale narzędzia, które wielokrotnie możecie wykorzystać w zabawach i organizacji przyjęć itp. Młodsze dzieci będą potrzebować pomocy rodzica, aby przeczytać zadania – ale to wspólny czas, który zaprocentuje na pewno! Podobnie z wykonywaniem i zdobieniem ciastek!

Kategorie: 0-66+

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *