Kto ma w domu fankę Krainy Lodu ten wie, jak wiele radości może dać dziecku poprzez prezent o tematyce FROZEN. Oficjalny filmowy magazyn trafił do naszego Kalendarza Adwentowego. Pokaże Wam co zawiera oraz jakie niespodzianki kryje załączony kalendarz wraz z magazynem. Kraina Lodu – oficjalny magazyn to również dalsze losy Elzy, Anny i przyjaciół oraz ciekawe zabawy, plakat itd.

wp-1607113084676 Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn 12/2020 od EGMONT

Kraina Lodu. Oficjalny Magazyn

Anna i Elza – uwielbiane przez wielu, piękne i wspaniałe kobiety. Ciepłe, mądre i elokwentne dziewczyny zapraszają doswojego zamku. W Arendell dzieje się wiele. Siostry znajdują w końcu czas na wspólną zabawę.  Ulubiona gra: Kalambury! Oj będzie się działo. Elza np. pokaże jak wygląda Kolos a Olaf będzie miał problemy z zaprezentowaniem … bałwana.  Wszystko w pełnej humoru fabularnej opowieści w formie komiksu. Królowa Elza i jej siostra królowa Anna znakomicie spędzają czas i bawią się razem z dziećmi, które śledzą ich losy (nieznane dotąd). Komiksowe opowieści zdecydowanie przypadły do gustu mojej córce, która z radością odkrywa nowe przygody Elzy i Anny.

W magazynie znajdziemy również zabawy (w tym tarcze do rzutów na punkty), łamigłówki, plakat, zadanie do wykonania: zaproszenie na wieczór gier).  Nie zabraknie także Olafa, Kristoffa, Svena oraz innych mieszkańców zamku.

Najciekawsze moim zdaniem i najbardziej cieszące dziecko są dodatki do numeru 12. W środku znajdziemy kalendarz adwentowy z trzema prezentami i okienkami w których widzimy symbole oraz bohaterów Krainy Lodu 2.  Prezenty są aż trzy. Naszyjnik z Elzą, przypinka oraz breloczek gwiazdka. Miłe, delikatne i bardzo cieszące dziecko drobiazgi dla dziewczynki w wieku przedszkolnym.

Córka nie wytrzymała i od razu prosiła o możliwość zajrzenia do każdego okienka. Osobiście to bardzo rozumiem i nie stawiam oporu. Okienka są solidnie zamknięte i dziecko potrzebować może pomocy dorosłego. TO jednak przyjemne wspólne chwile i radosne zadanie. Zobaczcie co kryje się w środku.

W tym numerze: 

Nowy komiks: „Noc szarad” 

Gra: Celuj do tarczy! 

Zrób to sama: Zaproszenia na wieczór gier 

A do tego: 

• Lodowe zadania do zrobienia z Anną i Elzą

• Plakat Kraina Lodu II: „Przyjaźń, zabawa i dużo śmiechu!” 

PREZENT: Kalendarz z wisiorkiem  i dwoma innymi niespodziankami.

  • Do kupienia TUTAJ oraz w kioskach i salonikach prasowych

Podsumowując: Kraina Lodu – magazyn filmowy to gazeta z niespodziankami. Znajdziemy w nim prezent, komiksy oraz zadania. Komiks to ilustrowane przygody Anny i Elzy wykraczające poza scenariusze filmowe. Ciekawy prezent i radość na buzi dziecka gwarantowane.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *