Komiksy są super! Zdecydowanie polecamy je na wakacje (i nie tylko). Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie oraz Niefortunne przypadki młodej kaczki od HarperCollins Polska. Ponadczasowy bohater w humorystycznej opowieści dla młodszych i starszych! Świetnie narysowane, zabawne i edukacyjne a przede wszystkim bardzo śmieszne!

IMG_20200727_164932-1024x1024 KOMIKSOWE OPOWIEŚCI: Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie oraz  Niefortunne przypadki młodej kaczki. HarperCollins Polska LATO 2020

Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie

Lato, słońce i… balkony! Wakacje mamy w tym roku mocno nietypowe. Pytanie jak sobie poradzić, kiedy nie wiadomo co przyniesie przyszłość a plany wakacyjne zostały bardzo mocno zrewidowane przez rzeczywistość.  Gigant Poleca to nowa propozycja na polskim rynku komiksów. Po 15 latach powraca do Polski komiks GIGANT!

„Przygoda na balkonie” to  polska wersja niemieckiego „Lustiges Taschenbuch Balkonien”. W „Przygodzie na balkonie” znajdziemy 178 stron komiksów, które oryginalnie zostały wydane w ciągu ostatnich lat na łamach magazynu „Lustiges Taschenuch”.

Donad to bohater animacji i komiksów, który słynie z dobrego humoru! Tym razem zabiera nas do wakacyjnego raju! I to bardzo niedaleko bo na swój balkon! Wakacyjny dom mieści w sobie moc niespodzianek, które nie pozwalają się nudzić. Odprężająca, wakacyjna i bardzo ciepła tematyka,  fenomenalne rysunki i  humor na każdej stronie – to gwarancje zadowolenia czytelnika.

Komiks jest bardzo ciekawie narysowany i w zupełności mogę polecić go czytelnikom w każdym wieku. Oczywiście dzieciom samodzielnie czytającym i osobą starszym (bez limitu lat). Komiks został także poprzeplatany ciekawostkami i poradami o tematyce wakacyjnej. Zdecydowanie dobrze się czyta i zaraża się automatycznie uśmiechem! Ja uwielbiam dobry komiks i na pewno będę wypatrywać kolejnych numerów (a jest nadzieja, że się pojawią). Sama pamiętam komiksy giganty będąc dzieckiem! Zawsze bawią, uczą i pięknie wyglądają – niezmiennie!

Do kupienia TUTAJ

Niefortunne przypadki młodej kaczki. Opowieść komiksowa

Młody Kaczor Donald – tego jeszcze nie było. Jak na kaczorka przystało jest bardzo elokwentny i życiowo zaradny. Niestety rodzinny interes babci nie ma się dobrze! Kaczor postanawia mimo młodego wieku pomóc w ocaleniu rodzinnego majątku.  To nie koniec przygód – stypendium w elitarnej szkole z internatem? To dopiero historia! Sympatyczni (i nie tylko) współlokatorzy dostarczają wielu emocji.

Niefortunne przypadki młodej kaczki to kapitalna, pełna inteligentnego humoru i szalonych zwrotów akcji powieść graficzna z gatunku komiksu (lecz innego niż dotychczas znane).  Ilustracje przeplatane są dialogami w stylu znanym fanom komiksów o Kaczorze Donaldzie. Zabawna i bardzo przygodowa fabuła skupi dzieci na akcji wydarzeń i niemal pochłonie. Wysokiej klasy wydanie, ciekawa grafika, kolorystyka sprawia, że to bardzo dobra propozycja dla fanów animacji. Propozycja niezależnie od wieku! Przekonajcie się sami!

Do kupienia TUTAJ

Dwie ciekawe propozycje z gatunku komiksów! Ulubiony kaczor w nowych i bardzo humorystycznych przygodach! A wszystko w wysokiej klasy oprawie graficznej!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: