Zapraszam na najnowszą odsłonę bestsellerowej bajki w wersji dla najmłodszych czytelników. Teraz uwielbiany „Kolorowy potwór” również jako książka kartonowa, idealna dla dzieci od około 1 roku.

wp-1642321627006-1024x923 Kolorowy potwór. Książka kartonowa. MAMANIA 12m+

Kolorowy potwór – książka kartonowa.

Dzieci uwielbiają opowieść o Kolorowym potworze! Teraz uwielbiany „Kolorowy potwór” również jako książka kartonowa, idealna dla najmłodszych czytelników. Wersja kartonowa jest odporna na dziecięce eksperymenty! Trwała, nieco skrócona i co najważniejsza skupiona na emocjach!

Kolorowy potwór nie wie, co się z nim dzieje. Poplątały mu się emocje i teraz trzeba w nich posprzątać. Czy uda mu się rozpoznać radość, smutek, złość, strach i spokój?
Prosta i zabawna historia, która wprowadzi dzieci w fascynujący język uczuć, kolorów jak i skupi ich uwagę na książce. Co bardzo cenię w tej książce to koncentracja na najważniejszych aspektach opowieści – kolorach i emocjach opisanych w krótkim tekście. Dorosły w zależności od możliwości i chęci dziecka może rozszerzać informacje o emocjach w rozmowie z dzieckiem. Zresztą inspiracja jaką jest książka jest ogromna! Zabawy rysunkowe, dźwiękowe, plastyczne w emocje – zachęcam do poznawania świata emocji z dziećmi od pierwszych miesięcy życia!

  • Autor: Anna Llenas
  • Tytuł:  Kolorowy potwór. Książka kartonowa
  • Tytuł oryginalny: El Monstre de Colors
  • Tłumacz: Jowita Maksymowicz-Hamann
  • Liczba stron:   20
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wymiary: 190×190
  • Do kupienia TUTAJ

Kolorowy potwór w wersji kartonowej to bardzo dobra propozycja dla dzieci od około 12 miesięcy. Trwała, prosta i bardzo interesująca oraz edukacyjna treść. Zdecydowanie warto mieć w dziecięcej biblioteczce taką pozycje! Ja nie mam wątpliwości – a wy?


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d