Kolorowy autobus i zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle to dwie książeczki, które zawierają bardzo ciekawą opcje zabawy. Budujemy z jednoelementowych puzzli pociąg lub kolejkę! To świetna zabawa jak i trening małych rączek. Kolorowe ilustracje, nauka słów oraz przyjemna zabawa w jednym miejscu! Akademia Mądrego Dziecka i jej kolejne nowości! Zapraszam po szczegóły.

 

wp-1634627577996-1024x699 Kolorowy autobus i Zwierzątka w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle. Harper Collins 0+

PIERWSZE PUZZLE

Nowa seria Pierwsze puzzle to kolorowe książeczki uczące nowych słów. Charakteryzują się solidnym wydaniem. Mocne kartonowe strony, miękkie krawędzie i barwne ilustracje, które dodatkowo zachęcają dzieci do nazywania nowych słów czy kolorów.

Kolorowy autobus. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

Jedziemy autobusem? Chyba wszystkie miejsca są zajęte! Zobaczmy kogo możemy spotkać w autobusie! Zabawa i nazywanie przedmiotów w jednym miejscu. Duże kartonowe strony oraz duże puzzle ułatwiają dziecku przerzucanie stron. Książeczki wspierają rozwój małej motoryki oraz ćwiczą koncentracje u dziecka. 

W książeczce Kolorowy autobus przedstawione zostały cztery kolory: czerwony, żółty, zielony oraz niebieski. 

Dodatkowo na każdej stronie pokazane są przedmioty w danym kolorze oraz 1 duży puzzel. Po wyjęciu puzzli, można je połączyć tworząc pojazd do zabawy. Dobra zabawa i ćwiczenie małych rączek.

·         Do kupienia  TUTAJ

Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

Wybieramy się w podróż. Będzie się działo! Jakich wesołych pasażerów wiezie pociąg. Nowa seria Pierwsze puzzle to kolorowe książeczki uczące nowych słów. Duże kartonowe strony oraz duże puzzle ułatwiają dziecku przerzucanie stron. Książeczki wspierają rozwój małej motoryki oraz ćwiczą koncentracje u dziecka. W książeczce Zwierzęta w podróży przedstawione zostały zwierzęta. Dodatkowo na każdej stronie znajduje się 1 duży puzzel – wagonik. Po wyjęciu puzzli, można je połączyć tworząc pociąg do zabawy. 

Możecie też połączyć autobus z pociągiem i zrobić wyścig lub wycieczkę!

Do kupienia TUTAJ

Solidne książki i kolorowe wydania – AMD jak zawsze na wysokim poziomie!

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *