Uwielbiana przez najmłodszych Kicia Kocia w dwóch nowych odsłonach – z wizytą u Dentysty oraz na placu zabaw. Nasza ulubiona kotka dzielnie radzi sobie w nowych sytuacjach i wspomaga inne dzieci w kryzysowych oraz nowych sytuacjach. Wizyta u dentysty to ważne wydarzenie – warto się do niego przygotować. Na pewno spodoba Wam się też nowa seria do nauki języka angielskiego – Kici Kocia i Nunuś zapraszają także do Akademii Kici Koci.

  • Kicia Kocia u dentysty
  • Anita Głowińska
  • Do kupienia TUTAJ

Wizyta u dentysty! Ważna i bywa, że niezwykle stresująca dla wielu dzieci. Kici Kocia po raz pierwszy wybiera się na kontrolę do stomatologa. Jak się przygotowała oraz jak przebiegła sama wizyta – sprawdźcie sami. Absolutnie książka bezpiecznie i informacyjnie wprowadza dziecko w tematykę dentystyczną. Pozwala zyskać pogląd na procedury, wyposażenie gabinetu oraz przebieg wizyty.  Oczywiście nie obejdzie się bez niespodzianek, a wszystko dlatego, aby opowieść spodobała się dzieciom i w jej trakcie można było zapoznać się z procedurami stomatologicznymi. Fabuła wciąga, podoba się i doskonale pomaga oswoić się z nowością jaką może być wizyta u dentysty. Książeczka również podkreśla znaczenie dbania o zęby i utrwala w dziecku zdrowe nawyki dbania o higienę jamy ustnej. Tym bardziej, że powtórka z umiejętności następuje w gronie bliskich znajomych. Świetne prezenty przygotowała dla Adelki, Julianka i Packa Kici Kocia – przekonajcie się jakie!

Kiki Kocia jak zawsze wciąga dzieci w wieku 2-5 lat w fabularną opowieść w której to wprowadza dzieci w świat realny, dorosłe życie z perspektywy dziecka. Nie zabraknie wyrazistych kolorów oraz prostego, zrozumiałego dla dzieci tekstu, który napisała niezmiennie Pani Anita Głowińska.

  • Akademia Kici Koci. Plac zabaw
  • Anita Głowińska
  • Do kupienia TUTAJ

Akademia Kici Koci. Plac zabaw – Playground, czyli ucz się angielskiego z rezolutną Kicią Kocią i jej braciszkiem!

Najnowsza propozycja z serii AKADEMIA KICI KOCI. Akademia przybliża dzieciom język angielski i podczas czytania uczy najważniejszych zwrotów w tym języku.  Sprytny sposób nauki języka angielskiego polega na kierowaniu pełnych komunikatów w języku angielskim . W ten sposób nauka jest dla dziecka w zasadzie automatyczna, naturalna i bardzo intuicyjna.  Plac zabaw zabiera czytelnika w jedno z ulubionych miejsc dzieciństwa. Wspólnie z przyjaciółmi Kici Kocia będzie spędzać miłe chwile na zabawie.  „Plac zabaw” to także trzecia propozycja z serii Akademii Kici Koci.

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej główną bohaterką jest rezolutna kotka. Kici Kocia wraz z przyjaciółmi i młodszym bratem. Codzienne małe i duże przygody oraz rewelacyjna zabawa gwarantowane.

Kartonowa książka jest odporna na wszystkie dziecięce zabawy i absolutnie pozwala miło i bardzo edukacyjnie spędzić czas.

Dwie nowe Kicie Kocie polecają się na każdy dzień roku – dzisiaj i jutro. Przygody, które nigdy się nie nudzą i ulubiona bohaterka, która uczy, zaskakuje i absolutnie fantastyczne wprowadza przedszkolaki w ważne sytuacje z życia codziennego.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *