Kicia Kocia i przyjaciele – zbiór aż pięciu opowiadań o przyjaźni i wspólnej zabawie. Ulubieni bohaterowie i ich przygody w jednym miejscu. Tym razem aż pięć opowieści w jednej książce. Ukochana Kici Kocia i przyjaciele – seria, którą przedszkolaki kochają!

wp-1615753694398-905x1024 Kicia Kocia i przyjaciele - Anita Głowińska. Media Rodzina 2-5+
qrf

„Kici Kocia i przyjaciele” to seria książeczek autorstwa Anity Głowińskiej.  Uwielbiana przez dzieci  i ciesząca się także zaufaniem rodziców Kici Kocia jak zawsze zaprasza do swojego świata. Ciekawe przygody, wychowawcze treści i wspieranie dziecka w wychowaniu – to dzieci i rodzice lubią najbardziej. Cykl doceniają wszyscy: pedagodzy, rodzice, krytycy literaccy. Kici Kocia jak na przedszkolaka przystało poznaje świat. Uczy się wielu rzeczy i za każdym razem dzieli się z dziećmi swoją nową przygodą. Zawsze jest też wesoło i niezwykle miło – nie zabraknie także przyjaciół, których w życiu Kici Kocia nie może zabraknąć.
Tomik „Kicia Kocia i przyjaciele” zawiera pięć książeczek z serii:

Opracowanie zawiera pięć historii, które możemy również spotkać na kartach pojedynczych książek. Wydanie zbiorowe to jedna książka w twardej oprawie. Zdecydowanie warto czytać Kicie Kocie. To seria słusznie doceniona z uwagi na treści i formę przekazu. Opowiadania idealnie sprawdzą się dla dzieci w wieku 2-5 lat. Idealne o każdej porze dnia jak i do czytania przy zasypianiu. Świetnie sprawdzą się w podróży. Pięć bajek w jednym miejscu to znakomity pomysł. Sama wielokrotnie czytałam Tysi jedną bajkę i wiel razy czytałam „jeszcze raz”. Pięć opowieści to około 30 minut czytania – dawkujcie czas i ilość opowiadań według potrzeb! Seria o Kici Koci gwarantuje zadowolenie dziecka i rodzica!


Seria wydawnicza:Kicia Kocia

Ilustracje:Anita Głowińska

Format:192 x 192 mm

Rodzaj oprawy:twarda

KICI KOCIA I PRZYJACIELE to doskonała propozycja dla fanów mądrych, kolorowych opowieści. Pięć opowiadań, które są bogato ilustrowane i rewelacyjnie napisane, Uwielbiają je dzieci i rodzice! Nie może u Was zabraknąć Kici Koci! Naprawdę warto!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *