Kicia Kocia to ulubienica dzieci! Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie? To najnowsza propozycja dla wielbicieli serii. Absolutnie fantastyczna zabawa i naukę jednocześnie. A wszystko dzięki 38 okienkom oraz prostej fabule, która bardzo przypada dzieciom do gustu. Znakomita lekcja biologii oraz trening pamięciowy, ćwiczenie motoryki małej!  Absolutny hit!

20190711_214910270823836-1024x1024 Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie? Media Rodzina zaprasza na fascynującą wycieczkę. Lato 2019

Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie? To już trzecia propozycja z otwartymi okienkami. Tym razem rodzeństwo zabiera nas na spacer po zielonych terenach. Będziemy spacerować po łące, parku, pójdziemy nad staw oraz zawitamy do środka lasu. Cały spacer zakończy się piknikiem! Prosta fabuła opiera się na spacerze i rozmowie Kici Koci oraz Nunusia. Starsza siostra zabiera brata na przechadzkę. Spacerując poszukują mieszkańców danego terenu. Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa.
Gdzie mieszka królik?
Gdzie jest mama kaczek?
Gdzie schował się motylek?
Gdzie jest samolot?

Na nasze pytanie zaczyna się poszukiwanie. Malec pierwszy raz spotykając się z książką szuka w przypadkowych okienkach właściwego zwierzaka/ obiektu. Każdy kolejny raz z książką to już trening pamięci!

Te proste pytania to świetna zabawa dla najmłodszych dzieci. Moja 2-latka po prostu uwielbia tą zabawę. A ja jestem pod ogromnym wrażeniem jak świetnie pamięta lokalizacje poszczególnych obiektów/zwierząt.  Książka sprawdzi się o każdej porze dnia i nowy – tzn. dzieci uwielbiają okienka, tematykę związaną z eksploracją przyrody oraz spotkaniami ze zwierzętami.  Dodatkowo okienka, których jest całkiem sporo mają moc treningu ręki! Małe paluszki uczą się chwytać precyzyjnie okienko, sprawdzają właściwy kierunek otwierania i doskonale się przy tym bawią.

Publikacja została wydana w formie książki kartonowej z okienkami. Wydanie absolutnie zostało wydane w trosce o bezpieczeństwo i komfort dziecka. Miękkie narożniki, grube kartki, duży format. Publikacja absolutnie dla najmłodszych dzieci oraz dla starszych.

 • Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?
 • autor: Anita Głowińska
 • ilustracje Anita Głowińska
 • wydawca: Media Rodzina
 • ilość stron:6 rozkładówek + okładka
 • rok wydania:2019
 • format:250 x 270 mm
 • oprawa: książeczka kartonowa z okienkami
 • Do kupienia TUTAJ

Kicia Kocia jak zwykle zachwyca! Interaktywna zabawa i ćwiczenie pamięciowe w jednym. Serdecznie polecam dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

2 komentarze

Artur Małopolski · 17 lipca 2019 o 11:14

Nie słyszeliśmy wcześniej o tej książeczce, ale wydaje się być warta swojej ceny, tyle w środku atrakcji, że chyba naprawdę zastanowimy się nad jej zakupem 🙂

  annakamyszek · 17 lipca 2019 o 12:17

  U nas to prawdziwy hit!

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: