Kapelusz opowieści. Poczytaj ze mną to rewelacyjna księga przepełniona opowieściami z wielu gatunków literackich. Znajdziesz w niej siedem wspaniałych opowiadań napisanych przez wybitnych polskich pisarzy literatury dziecięcej, m.in. Zofię Stanecką czy Ewę Nowak. Opowieści napisano w różnych konwencjach, aby zaznajomić małych czytelników z różnymi gatunkami i formami literackimi. Dodatkowy atut to ilustracje – zdecydowanie zapowiada się ogrom przyjemności literackiej!

wp-1632807210527-768x1024 Kapelusz opowieści. Poczytaj ze mną. HarperCollins 2021
  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: POCZYTAJ ZE MNĄ
  • Autor: zbiorowe opracowanie
  • Typ oprawy: miękka
  • Do kupienia TUTAJ

Kapelusz opowieści. Poczytaj ze mną

  • Jaka przygoda przydarzyła się strażakowi Lulkowi?
  • Co stało się z różowymi babeczkami?
  •  I gdzie szukać świętego spokoju?

Kapelusz opowieści. Poczytaj ze mną” to wyjątkowa, gruba książka przeznaczona do wspólnego czytania z najmłodszymi dziećmi. Znajdziesz w niej siedem wspaniałych opowiadań napisanych przez wybitnych polskich pisarzy literatury dziecięcej, m.in. Zofię Stanecką czy Ewę Nowak. Opowieści napisano w różnych konwencjach, aby zaznajomić małych czytelników z różnymi gatunkami i formami literackimi. Całości dopełniają piękne ilustracje świetnych polskich ilustratorów. 

Książka „Kapelusz opowieści. Poczytaj ze mną” to: 

siedem różnorodnych, wciągających opowiadań napisanych przez najlepszych polskich pisarzy literatury dziecięcej; 

sześć różnych gatunków i form literackich, z którymi zapoznają się mali odbiorcy: baśń, reportaż, fantasy, dziennik, kryminał, opowiadanie przygodowe; 

doskonałe ilustracje znanych polskich ilustratorów; 

● doskonały sposób na wspólne czytanie przed snem i oswajanie dzieci z książką!

Rewelacyjna książka, która sprawdzi się zarówno do czytania dzieciom jak i samodzielnego czytania przez dzieci w wieku szkolnym. Bardzo intrygująca wielkością jak i kolorami i tytułem! Kto by nie chciał sprawdzić co kryje w sobie ogromny kapelusz? Opowieści cieszą, uczą i wychowują najmłodszych do wartości i w wartościach.  


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *