Jest taki kalendarz, którego codzienne przeglądanie sprawia, że moje serce się raduje. Pełen życzliwości, ciekawych rad i serdecznych wskazówek na każdy z 365 dni w roku. Mały Poradnik Życia to prezent, który dostałam od Media Rodziny. Uroczy, niepowtarzalny i bardzo ciepły – mimo, że to białe kartki wypełnione tuszem. Mój kompan z którym zaczynam każdy dzień i nowy mieszkaniec naszej sypialni!

20190103_181245-1763089311-225x300 Kalendarz 2019 Mały Poradnik Życia od Media Rodziny

  • Kalendarz 2019 Mały Poradnik Życia
  • autor: H. Jackson Brown Jr.
  • przekład: Lech Jęczmyk
  • Do kupienia TUTAJ
  • Media Rodzina

 

Kalendarz „Mały Poradnik Życia” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To proste i bardzo potrzebne spotkanie ze słowem. Jest jak serdeczny przyjaciel, ktoś nam bardzo bliski, którego rady słyszymy w sercu. Podpowiada jak każdego dnia sprawić, aby nasze życie stało się chociaż odrobinę lepsze, pełniejsze, bardziej pełne.

20190103_181245-1763089311-225x300 Kalendarz 2019 Mały Poradnik Życia od Media Rodziny

Bywa, że rada H. Jackson Brown Jr. rozbawi, bywa, że skłoni do refleksji. Innym razem wyciszy czy spowoduje, że zatrzymamy się w codziennym pośpiechu na kilka chwil. Jedno proste zdanie, czasami kilka. Zawsze po polsku i angielsku. Zawsze trafnie. Serdecznie, prosto i sensownie. Naprawdę doceniam takie proste sprawy!

Kalendarz wydany jest w estetycznym kartoniku, do którego załączone są elementy stabilizujące go np. na półce. Każdego dnia widzimy na kartce datę, solenizantów, godziny wschodu i zachodu słońca i księżyca. Tylko tyle i aż tyle: jedno zdanie poradnika.

Całość wydana w szkocką kratę – moje osobiste skojarzenie: bardzo pozytywne.

Ciekawy pomysł na prezent i wartościowy poradnik – kalendarz!

Dziękuję!

Newsletter

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach od psychologicoach.pl

Jeszcze chwilka...

Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter! Sprawdź teraz swoją pocztę.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: