„Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka” to kolejna kartonowa książeczka z serii edukacyjnej od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Wraz z dzieckiem śledzimy przyrodnicze ciekawostki i dowiadujemy się o życiu jeży. Okazuje się bowiem, że jeże nie jedzą jabłek i prowadzą samotne życie a przygotowania do zimy to bardzo ważna sprawa. Sprawdź, czy Tycia i Tuptuś poradzą sobie z przygotowaniem do nadchodzącej zimy! Z każdej kupionej książki 1 zł Wydawnictwo Nasza Księgarnia przekazuje na Fundację Primum ratującą jeże.

img_20200927_0944081164759474988009909-1024x1024 Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka - Zofia Stanecka. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020 1+
  • Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka – Zofia Stanecka
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Magdalena Kozieł-Nowak
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 40
  • format: 205 x 250 mm
  • przedział wiekowy: 0-10
  • Do kupienia TUTAJ

Jestem Tuli Tuli. Duszek opiekuńczy. Mieszkam na Ziemi. Wędruję po jej zakątkach. Zaglądam tam, gdzie jest życie. A ono jest wszędzie! W powietrzu. Na lądzie. W wodzie. Na najwyższych szczytach gór i w najgłębszych głębinach. Dziś opowiem wam o parku…

Bohaterami kolejnej edukacyjnej książki dla najmłodszych jest duszek Tuli Tuli. Ten znany i lubiany bohater dba o każdą istotę i wspiera najmłodszych i potrzebujących. W najnowszej książce będziemy śledzić losy malutkich jeży. A historia ich zaczęła się w parku w którym to Pani jeżowa została mamą dwóch jeżyków. Tycia i Tuptuś zaczynają swoją historię. A jest to opowieść pełna przygód i nowych sytuacji, w których jeżyki jeszcze nie brali udziału. Zadaniem dzieci jest przygotowanie się do zimy. Czas tak szybko mija, dookoła tyle niebezpieczeństw. Zdecydowanie musimy pomóc jeżą – jak? Dowiecie się tego z książki!

„Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka” to bardzo interesująca książka w której znajdziecie ogrom informacji o jeżach. Co lubią, jak dorastają, gdzie mieszkają? To fascynujące ciekawostki, które na pewno sprawią, że przygody jeży będą jeszcze ciekawsze.

img_20200927_0944081164759474988009909-1024x1024 Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka - Zofia Stanecka. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020 1+

Publikacja została wydana w formie kartonowych, grubych stron. Książka jest bardzo grupa a jednocześnie lekka i bardzo bezpieczna dla dziecka. Zawiera miękkie krawędzie i bardzo kolorowe ilustracje.

Z każdej kupionej książki 1 zł Wydawnictwo Nasza Księgarnia przekazuje na Fundację Primum ratującą jeże. Warto poznać przygody Tuli Tuli i dowiedzieć się nieco o jeżach!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: