Dzieci uwielbiają filozofować! Mają do tego ogromny talent i wielką pasję, aby trafnie nazywać swoje odczucia, łapać perspektywy, które dorosłym często nie przychodzą do głowy. Zapraszam Was do krainy wyobraźni. Znajdziemy w niej mnóstwo wspaniałym pytań i ilustracji. Porozmawiajcie o sprawach nieprzewidywalnych, różnorodnych, ciekawych. Porozmawiajmy o życiu – filozoficznie!

wp-1620020023367-725x1024 Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci. Wydawnictwo ZNAK 5+

Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci.

Do kupienia TUTAJ
  • Co widzę, gdy zamknę oczy?
  • Dlaczego ja to nie ty?
  • Skąd mam pewność, że jawa to nie sen?
  • Czy trudniej jest być dzieckiem, czy dorosłym?

Uwielbiam odrywać z dziećmi nowe horyzonty! Uwielbiam zaglądać pytaniami w nowe sytuacje, krainy marzeń czy perspektyw. Kocham słuchać dziecięcego punktu widzenia i poznawać z ich intuicją jak zbudowany jest świat. Dziecko ma ogromny talent, aby w prostych suwać opisać to co czuje. Dziecko potrafi nazywać i pięknie odczuwać świat, który poznaje.

wp-1620020023367-725x1024 Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci. Wydawnictwo ZNAK 5+

Książka, którą chcę Wam zaprezentować to zdecydowanie niecodzienna propozycja. Książka, która nie jest do czytania dziecku. Jest to książka, którą będziemy się dzielić. Z którą będziemy spędzać czas na rozmowach, dyskusjach, marzeniach czy właśnie rozważaniach. Książka z pytaniami. Książka bez odpowiedzi na te pytania!

Poprzez rozmowy na filozoficzne pytania będziemy otwierać perspektywy, tworzyć koncepcje, marzyć i  rozmyślać. Fenomenalne spotkanie z samym sobą. Spotkanie z dziećmi, spotkanie z samym sobą!

Jestem głęboko przekonana, że ta książka sprawi, że będziecie jeszcze głębiej, jeszcze pełniej czerpać z relacji z dziećmi.  Pytania i ciekawe rysunki sprawią, że nie jeden ważny temat będzie dla Was nową przestrzenią do rozmowy i bliższego poznania się.  

Od Autorki:

„Zachęcam do czytania Jestem razem z dzieckiem. Poprzez wspólne rozważania i szukanie odpowiedzi pomagamy najmłodszym opanować sztukę prowadzenia dyskusji, argumentowania, słuchania rozmówcy i szacunku dla cudzych poglądów. Dla Ciebie natomiast lektura może się okazać świetną gimnastyką umysłu. Jestem pewna, że Twoje dziecko stanie się wspaniałym przewodnikiem po świecie fantazji i pomoże Ci rozwinąć uważność, wrażliwość i ciekawość”.

Serdecznie polecam od około 5 roku życia bez granicy wieku. Filozofujmy!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *