Lato powoli jest już wspomnieniem – nadchodzi jesień. W najnowszym numerze magazynu BING znajdziemy jesienny klimat. Piąty numer to zabawy, zadania, czytanki i niespodzianki. Magazyn skierowany od 2 roku życia dla wszystkich fanów i fanek króliczka BING’a i jego przyjaciół! Zobaczcie co jest w środku!

68786177o Jesienny numer magazynu BING 5/2022

MAGAZYN BING 5/2022

Dzieci kochają Binga. Ten mały Króliczek ma mnóstwo przygód i bardzo często potrzebuje czyjejś pomocy. Zwykle z posiłkami przychodzi opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Z pomocą Flopa udaje mu się odzyskać pewność siebie!

68786177o Jesienny numer magazynu BING 5/2022

Króliczek jest bardzo ciekawy świata i życia dorosłych. Z radością odkrywa jego uroki a wraz z nim dzieci.

Najnowszy numer magazynu to jesienne klimaty. Z radością dzieci zobaczą jakie jesienne przygody czekają na bohaterów. Jesień potrafi zaskoczyć. Bohaterowie zabiorą nas na jesienny spacer. Będziemy grać w grę i odkrywać przyrodę. Nie zabraknie licz, literek, opowieści. Kolorowanki i wycinanki to także coś co dzieci lubią i będą praktykować z Bingiem i jego przyjaciółmi!

Magazyn uczy, bawi i pozwala spędzić miło czas z Bingiem, jego opiekun Flopem, przyjacielem Sula i Pando oraz kuzynkami Koko i Charlie.

W tym numerze:
KONKURS Z ANKIETĄ I WSPANIAŁYMI NAGRODAMI! SERIALOWY KOMIKS: „Żołędzie” OPOWIADANIE: „Utknąłem!” PRACE RĘCZNE: • RAMKA NA ZDJĘCIA • ARTYSTYCZNE LISTKI 
A do tego: 
• Zadania ćwiczące zdolności manualne • Nauka liczenia i rozpoznawania kolorów • Nauka kształtów i figur • Kolorowanki i wiele innych! 

Do wydania 5/2022 dołączony jest prezent: figurkę Binga i naklejki.

68786177o Jesienny numer magazynu BING 5/2022

Do kupienia w kiosku oraz TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

2 komentarze

Daria · 8 września 2022 o 14:39

Uwielbiam oglądać Binga ze swoim synem. To przyjazna kreskówka z miłą dla oka animacją i mądrymi morałami. Franek ją uwielbia

    annakamyszek · 29 grudnia 2022 o 08:25

    ! tak jest BING dobry na wiele spraw 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: