JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ S. EKSPRES NA STACJI – ledwie się ukazała a już jest bestsellerem! „Ekspres na stacji” to książka, która nie tylko wspomoże dzieci w prawidłowej wymowie głoski „s”, ale i nauczy, co robić, jeśli niespodziewanie stracą rodziców z oczu np. na dworcu czy w innym miejscu poza domem. Napisana przez Wiolę Wołoszyn z zilustrowana z ikonkami do samodzielnego czytania przez dzieci! Kupować na prezent, zanim nakład się skończy!

wp-1616954638575-815x1024 JANO I WITO UCZĄ MÓWIĆ S. EKSPRES NA STACJI. MAMANIA Wiosna 2021
  • Autor: Wiola Wołoszyn
  • Tytuł: Jano i Wito uczą mówić. Ekspres na stacji
  • Ilustracje: Przemysław Liput
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wiek: 3+
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 165×210

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników. Od niedawna autorka postanowiła rozwinąć serie o dzieci w starszym wieku. To bardo dobry krok. Starsze przedszkolaki  zyskały nową serię książek z literkami przewodnimi. Tym razem sięgamy po głoskę „s”.

Głoska będzie naszym kluczem do odczytywania ukrytych w teksie wyrazów pod ilustracjami. To sprytny zabieg autorki, który sprawia że książka jest czytana przez dorosłego i dziecko. Przedszkolak bowiem będzie wypowiadał wyrazy, które widzi na ilustracji i tym samym będzie ćwiczyć wypowiadanie głoski „s”.

Historia jest bardzo interesująca dla dziecka. Polega na śledzeniu losów rodzinki z dwójka dzieci. To oczywiście Jano i Wito. Chłopcy wraz z rodzicami wyruszają w podróż nad morze. Pojadą samochodem i ekspresem. Nie wszystko jednak poszło po myśli rodziców. Niespodziewanie dzieci gubią się na stacji. Jak powinni się zachować?

Tutaj z pomocą przychodzi książka.  „Ekspres na stacji” to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „s”, ale i nauczy, co robić, jeśli niespodziewanie stracą rodziców z oczu.

Książka dedykowana jest dla starszych przedszkolaków. Wzbogacona została także o rozdział dla rodzica/ opiekuna.

Bardzo dobra książka z treningiem logopedycznym i zabawą dla dziecka w czytanie z rodzicem. Wciąga, bawi, ciekawi i stymuluję dziecko do mówienia i ćwiczenia mowy! Jestem fanką serii i z niecierpliwością czekam na kolejne książeczki! Rewelacyjny upominek dla dziecka 4-7 lat!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *