Już jest! Śpiesz się, aby nowy Jano i Wito znalazł się też w Twoim domu. Moja ulubiona część przygód rodzeństwa! Książka zabiera nas na wieś, gdzie wśród odgłosów zwierząt szukamy sensorycznego kocyka babci! Piękna, mądra i edukacyjna! Absolutnie polecam i zapraszam na spotkanie z Jankiem i Witkiem – od Wioli Wołoszyn i Wydawnictwa Mamania!

20200311_120830344288833-1024x1024 Jano i Wito. Na wsi. Mamania – ZIMA 2020

Kolejna porcja przygód Janka i Witka. Tym razem duży Jano i mały Wito wybierają się do babci i dziadka w odwiedziny. Wyprawa jest niezmiernie ekscytująca ponieważ dziadkowie mieszkają na wsi. Dziadek jest chory – dzieci chcą pomóc mu i przykryć go kocykiem.  Babcia zrobiła dla dziadka milutki kocyk z czerwonej włóczki. Jest miękki, puszysty i bardzo podoba się dzieciom. Tylko gdzie on jest? Poszukiwania czas zacząć! STARTUJEMY. A jak to w książce Wioli Wołoszyn jest – droga będzie całkiem długa i interesująca. Dzieci będą bowiem w kilku miejscach. Zaglądać będą za kocykiem po zakamarkach obejścia. Najsympatyczniejsze to te spotkania ze zwierzakami, podczas których dzieci będą ćwiczyć także wyrazy dźwiękonaśladowcze i mowę.

Seria Jano i Wito została stworzona przez autorkę bloga Matkawariatka.pl i logopedkę Wiolę Wołoszyn i lubianego nie tylko przez dzieci ilustratora Przemka Liputa. Każda z książek zawiera walory edukacyjne – jakie?

– wyrazy dźwiękonaśladowczych,

– elementy sensoryczne (tym razem mamy kocyk, wełnę).

  • Seria wyróżniona przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
  • Autor:  Wiola Wołoszyn
  • Tytuł:    Jano i Wito. Na wsi
  • Ilustracje:  Przemysław Liput
  • Liczba stron: 26
  • Oprawa: oprawa twarda , książka kartonowa
  • Premiera: 11 marca 2020
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 210×210
  • Do kupienia TUTAJ
20200311_120830344288833-1024x1024 Jano i Wito. Na wsi. Mamania – ZIMA 2020

Książka jest jedną z ulubionych serii dla dzieci. Zawiera bardzo żartobliwy tekst oraz przyjazne ilustracje. Rysunki oraz tekst zawarte są na białym tle, które sprawia, że dziecko nie ma trudności z koncentracją, skupia się na omawianej treści. Opowieść zawarta na kartach książki jest sympatyczna, humorystyczna i trzymająca dziecko w zainteresowaniu. Każdy czytelnik będzie w dynamicznych słowach śledzić obrazek i słuchać wydarzeń ujętych w humorystycznym, krótkim tekście.   

Wydanie bezpieczne dla bardzo małych dzieci. Grube i kartonowe strony, miękkie narożniki, format dopasowany do dziecka. Solidna i trwała książka o dużych, kolorowych ilustracjach.

Jano i Wito na Wsi to świetna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych. Wspiera rozwój mowy i pozwala cieszyć się zabawą i humorem ujętym w kolorowo zilustrowanej opowieści.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: