Wakacje! Razem z Jano i Wito wyruszamy an rodzinne wakacje! Rewelacja!  Słońce, plaża i bardzo gorąco! Będzie krokodyl, papugi, psotna małpka! Tylko gdzie podziały się okulary mamy? To małpa je zabrała! Gonimy ją! Zapraszam na kolejną część przygód Jano i Wito – kartonowa seria jak zawsze wspiera dzieci w rozwoju mowy oraz zawiera ciepłe, dostosowane do rozwoju wzroku dziecka ilustracje oraz drobny element sensoryczny.  Zdecydowanie warto!

20200708_2036252085267201-1024x1024 JANO I WITO. NA WAKACJACH – MAMANIA LATO 2020

Kiedy nastał czas na upragnione wakacje nikt z rodziny nie miał wątpliwości, że to będzie udany czas i fantastyczna przygoda! Nikt z rodziny nie przypuszczał również, że małpka będzie psocić figle! Tym razem jej ofiarą padły okulary mamy – gdzie one są? Razem z czytelnikami wyruszamy w zabawną przygodową opowieść, której celem będzie odnalezieniem okularów przeciwsłonecznych mamy. 

  • Jano i Wito. Na wakacjach
  • PRODUCENT:    MAMANIA
  • SERIA:  JANO I WITO
  • Cała rodzina jedzie na wakacje!
  • Do kupienia TUTAJ

W otoczeniu zwierząt oraz naśladując dźwięki wydawane przez słonia, papugę, bębny, szumiące fale będziemy poszukiwać zaginionych okularów mamy. Nie zabraknie również psotnych komarów, które z zaangażowaniem będą chciały wbić się w skórę Jana i Witka.  Wszystko w kolorowych ilustracjach, których sekret tkwi w detalach i dostosowaniu barw i kreski do możliwości dziecka. Całość publikacji została skrupulatnie stworzona z dbałością o najmłodsze dzieci. Już maluchy będą zachwycone, kiedy tata i mama będą naśladować dźwięki i czytać przygodową opowieść.

20200708_2036252085267201-1024x1024 JANO I WITO. NA WAKACJACH – MAMANIA LATO 2020

Grube i kartonowe strony zapewniają bezpieczną zabawę oraz odporność na zniszczenie podczas zabawy. Cała seria książek Jano i Wito jest spójna i doskonale się prezentuje w komplecie.

Seria została stworzona przez autorkę bloga Matkawariatka.pl i logopedkę Wiolę Wołoszyn i lubianego nie tylko przez dzieci ilustratora Przemka Liputa. Mnóstwo wyrazów dźwiękonaśladowczych, elementy sensoryczne, żartobliwa fabuła oraz przyjazne ilustracje sprawiają, że jest to książka, od której nie ucieknie żadne dziecko!

20200708_2036252085267201-1024x1024 JANO I WITO. NA WAKACJACH – MAMANIA LATO 2020

Jano i Wito  na wakacjach to bardzo dobra książka skierowana dla dzieci od pierwszych miesięcy życia do około 4-5 lat. Wspiera rozwój mowy, skupia uwagę dziecka na  przygodowej opowieści i pobudza sensorycznie i wzrokowo! Doskonała seria, która gwarantuje zadowolenie na twarzy dziecka!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: