Przywilej (i luksus) mieszkania w Gdyni to możliwość codziennych wizyt na plaży. Lato 2018 należy do rekordowo ciepłych i rekordowo słonecznych. Okazji do zabaw w piasku, trawie, wodzie jest bardzo dużo. Wspólnie z moją prawie półtoraroczną córką szukałam zabawek bezpiecznych, estetycznych i ekstremalnie wytrzymałych. Mój wybór padł na Viking Toys – czym kierowałam się wybierając zabawki? Zapraszam na wpis o zabawnych pojazdach cz.1 Wesoła Autka od Dante.

20180725_102602-300x200 Jakie zabawki zabrać na wakacje? Lato pełne zabawy z samochodami Viking Toys Wesołe Autka cz.1.

20180725_102602-300x200 Jakie zabawki zabrać na wakacje? Lato pełne zabawy z samochodami Viking Toys Wesołe Autka cz.1.

Uwielbiamy zabawy w piasku i wodzie. Potrafimy z córką spędzać godziny na wspólnych zabawach, wycieczkach i spacerach. Oczywiście po najlepszej zabawie wracamy do domu i zabieramy z sobą zabawki, gdzie zabawa nie ma końca. Każda mama zwróci uwagę na samochody i inne pojazdy formy Viking Toys z kilku powodów.

Czym kierowałam się przy wyborze zabawek?

5S:

  • safe,
  • soft,
  • simple,
  • silent
  • strong

Produkty firmy Viking Toys to synonim tych pięciu słów. Brzmi jak chwyt marketingowy, jednak potwierdzam po miesiącu używania przez małe dziecko: to prawda. Samochody są bardzo bezpieczne i ciche. Nie zawierają małych elementów lub części, które można oderwać, odkręcić lub zdemontować. Proste wykonanie to również brak ostrych krawędzi przy zachowaniu estetyki i dbałości o detale wykonania. Bezpieczeństwo używania przez dziecko w KAŻDYM wieku. Samochodziki poza zabawnym wyglądem i ciekawym połączeniem na zasadzie skojarzeń zwierze – ulubiony smakołyk mają ekstremalnie delikatne koła. Koła pojazdów są miękkie, duże i nie rysujące podłóg. Zachowują się bardzo cicho oraz z łatwością nabierają prędkości. Już roczne dziecko jest w stanie delikatnym ruchem wprawić pojazd w ruch i sprawić, że pokona on kilka metrów jadąc prosto. Tworzywa z których zostały wykonane zabawki są elastyczne i bardzo wytrzymałe. Na pojeździe może stanąć nawet dorosły człowiek:

Kolejny argument jaki przekonał mnie do wyboru zabawek Viking Toys to możliwość używania ich w różnych warunkach. Zabawy w słonej morskiej wodzie, łatwość czyszczenia z drobnego nadmorskiego piasku, czy odporność koloru na nasłonecznienie – to ogromne zalety. Po skończonej zabawie możemy pojazd umyć w wannie, pod bieżącą woda czy nawet umyć w zmywarce.

Koniec z tandetnym plastikiem, zepsutymi zabawkami, których koła, czy inne części próbujemy kolejny raz zrekonstruować. Tutaj mamy pewność, że zabawka nie pęknie, nie rozpadnie się czy w inny sposób uszkodzi. Jasne, żywe kolory i kształty to dodatkowy atut.

20180725_102602-300x200 Jakie zabawki zabrać na wakacje? Lato pełne zabawy z samochodami Viking Toys Wesołe Autka cz.1.

Każde dziecko – bez względu na płeć uwielbia zabawy z ruchomymi zabawkami. Samochody to obowiązkowa pozycja w dziecięcym arsenale zabawek. Ja dla Matyldy wybrałam Viking Toys – Wesołe Autka Królik, Myszka i Piesek Maxi. Sama jestem zaskoczona trwałością i prostotą wykonania a zabawny wygląd pojazdów przykuwa uwagę dzieci – nie raz zabawka na plaży wędrowała z ręki do ręki! Humorystyczna forma po prostu trafia do dzieci. Wiadomo – przecież przed zakupem trzeba wypróbować !

20180725_102602-300x200 Jakie zabawki zabrać na wakacje? Lato pełne zabawy z samochodami Viking Toys Wesołe Autka cz.1.

Wiadomo, że myszy lubią ser a psy kości – ale czy wiedzieliście mysz, która jeździ w serze lub psa podróżującego kością. W dziecięcym świecie wszystko jest możliwe. Urocze i solidnie wykonane. Figurka zwierzątka jest wyjmowana.

Viking Toys to szwedzka marka z wieloletnią tradycją, produkująca znane na całym świecie niezwykle wytrzymałe zabawki. Cieszę się, że trafiłam na tą firmę i z głębokim przekonaniem polecam produkty skandynawskiego pomysłu.

Do kupienia TUTAJ

Na koniec kilka słów o producencie – przeczytajcie i zapamiętajcie bo w Polsce będzie o nich głośno!

Viking Toys

Viking Toys zajmuje się projektowaniem zabawek od 1975 r., od tego czasu firma dostarczyła ponad 200 milionów zabawek na całym świecie. Jest to szwedzka marka z wieloletnią tradycją, której zakłady produkcyjne mieszczą się w Wietnamie. Produkty Viking Toys były wielokrotnie nagradzane w różnych krajach.

Asortyment Viking Toys cechuje się prostym, klasycznym designem w jasnych kolorach z elementami prostych mocnych linii, które mają na celu pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Pojazdy Viking Toys mają wbudowane kółka z miękkiej gumy dzięki czemu nie rysują podłóg a także nie hałasują. Zabawki można myć w zmywarce! Produkty Viking Toys są bezpieczne dla najmłodszych dzieci i posiadają certyfikaty, niezbędne testy oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Producent oferuje pojazdy w różnej wielkości podzielone na kategorie np. Mini chubbies (7 cm), Chubbies (10 cm), Maxi (14 cm), Midi (21 cm), Jumbo (25 cm), Jumbo budowlany (28 cm), Fly (30 cm), Super Jumbo (35 cm) czy Wesołe Autka.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *