Jak wygrać życie Pozytywnie zakręcony poradnik, jak ogarnąć codzienność to propozycja dla młodzieży. To poradnik w którym autorka zebrała najważniejsze wartości i porady przydatne w tym szczególnym okresie życia.

20190224_1645581910069961-768x1024 Jak wygrać życie Pozytywnie zakręcony poradnik, jak ogarnąć codzienność.

W poradniku znajdziesz:

• mnóstwo praktycznych wskazówek, jak radzić sobie z wyzwaniami, cieszyć się życiem i osiągnąć pełnię swojego potencjału,

• interesujące quizy, dzięki którym poznasz siebie lepiej,

• pomysły na proste działania, które wprowadzą do Twojej codzienności pozytywną energię.

Celem publikacji jest wsparcie rodziców, wychowawców i co najważniejsze młodych ludzi w poszukiwaniu balansu w okresie dorastania. Naście lat to wiek, który czasami cieszy a niejednokrotnie martwi. Zmiany zachodzące w ciele są źródłem kompleksów, kartkowi i sprawdziany autentycznie zabierają radość z życia. Do tego emocje, które buzują i nie dają spokoju. Jest też w dorastaniu coś pozytywnego. To właśnie teraz budujesz w sobie dojrzałe poglądy na świat i samego siebie. Teraz zyskujesz większą samodzielność i swobodę w decydowaniu o sobie.  Twój sprawie rozwijający się mózg dostarcza ci możliwości przyswojenia dowolnego języka czy dowolnej  umiejętności. Jak to wykorzystać?

Jak zoptymalizować emocje, hormony, wyzwania i marzenia?

Jak wygrać życie dostarczy Ci przydatnych porad, jak się rozwijać, odnosić sukcesy i cieszyć się coraz większą kontrolą nad życiowym chaosem. W bardzo przystępnej formie pokazuje najważniejsze treści. Nie zabraknie porad, wskazówek, wyliczeń, quizów, odwołań do informacji z Internetu, wypowiedzi znanych osób. Jest także kilka słów o uważności tj. mindfulness!

Publikacja traktuje tematykę dorastania bardzo poważnie.  Serdecznie polecam młodzieży nastoletniej. Idealna już od dziecka 11/12 lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: