Autor, którego sława obiegła cały świat wraca do naszych dzieci z dwiema propozycjami książek. Dwie kartonowe i bardzo interaktywne propozycje to coś co zdecydowanie spodoba się maluszkom w każdym wieku. Sercem publikacji są ażurowe strony i tematyka bliska dzieciom. Zachwyt, spokój i komfort dziecka gwarantowany! „Ja też” i „Przytulamy się” to idealne propozycje!

wp-1653280955058-1024x730 Ja też! Przytulamy się! Hector Dexet. Mamania 2022

 Ja też!

Pierwsza z propozycji to bardzo aktualny tytuł „Ja też”! Rodzice dzieci w wieku ok 2 lat zdecydowanie słyszą to zdanie bardzo często w codziennym życiu. Bo maluszki chcą podobnie jak dorośli doświadczać świata.  A gdyby tak dzieci były podobne do zwierzątek? Autor zaproponować porównania do świata zwierząt i zrobił to mistrzowsko. Bo dzieci mają jak kangurki zamiłowanie do noszenia – prawda? Są także podobne do słoni, ponieważ biorą jak słonie prysznic. To nie koniec porównań! Wszystkie znajdziecie w najnowszej kartonowej książce. Co charakterystyczne dla Hectora Dexet’a to ażurowe strony z mnóstwem otworów i kolory oraz kreska, która cieszy oko. Prostota a jednocześnie wyraz uniwersalny i czytelny. Ciepła książka mimo, że papierowa! Chyba wiecie co to oznacza? A to nie koniec nowości od znakomitego autora!

wp-1653280955058-1024x730 Ja też! Przytulamy się! Hector Dexet. Mamania 2022


Hector Dexet – francuski illustrator i autor książek dla najmłodszych, m.in. bestsellerowej „Kto zjadł biedronkę?”.

Autor:Hector Dexet
Tytuł:Ja też!
Tytuł oryginalny:Moi Aussi
Liczba stron:36
Oprawa:oprawa twarda
Premiera:04 maja 2022
Wydawnictwo:Mamania
Wymiary:195×235
Waga:420g

Przytulamy się

Przytulanie jest dobre na wszystko!  Kto go nie lubi, kto  zanim nie tęskni, kto nie chce czasami być blisko innej osoby? Można się przytulić na powitanie i pożegnanie, można uściskać tatę, przytulić się na zgodę i na pocieszenie. Przytulamy się! Kontakt ciała do ciała jest bardzo ważny i niezwykle potrzebny dla nas samych i naszego mózgu! Pozwala na rozwój jego struktur i buduje w nas trwałość relacji i bezpieczeństwo, które w przyszłości będzie skutkować jakością i trwałością relacji.
Ażurowe strony i wycięcia w tej niezwykłej książce pełnej niespodzianek zachwycą każdego malucha! Dobra zabawa gwarantowana!

wp-1653280955058-1024x730 Ja też! Przytulamy się! Hector Dexet. Mamania 2022Hector Dexet – francuski illustrator i autor książek dla najmłodszych, m.in. bestsellerowej „Kto zjadł biedronkę?”.

Autor:Hector Dexet
Tytuł:Przytulamy się
Tytuł oryginalny:Un Calin
ISBN:978-83-66997-63-9
Liczba stron:36
Oprawa:oprawa twarda
Premiera:04 maja 2022
Wydawnictwo:Mamania
Wymiary:195×235
Waga:420g

Wie znakomite książki, które powinny być absolutnie przeczytane (nie raz, nie dwa) przez każde dziecko. Gwarantuje Wam zadowolenie i radość dziecka podczas odkrywania kolejnych stron, otworów czy wcięć. Dodatkowo tematyka, która absolutnie odpowiada każdemu czytelnikowi! Madre i wartościowe działa!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *