Kolejna ksiażka ze znajkomitej serii pubikacji o emocjach. Doskonale zilustrowana, oszczednna w słowach a zarazem bogata w znaczeniach. Tym razem skupiamy się na niezwykłym darze i ważnej umiejętności – empatii. „Ja, człowiek. Księga empatii ” to wspaniała podróż po możliwościach człowieka. Zobaczycie, przeczytacie a pokochacie!

wp-1641058303436-899x1024 JA, CZŁOWIEK. KSIĘGA EMPATII Susan Verde I Peter H. Reynolds. Mamania 3+

Zapraszam na spotkanie z prawdziwą perłą wśród książek dla dzieci. „Ja, człowiek. Księga empatii ” to piękna i wartościowa książka o nas samych. Bycie człowiekiem oznacza pełnię możliwości. Uczymy się, marzymy, zachwycamy światem wokół. A czasem popełniamy błędy, boimy się, czujemy smutek. Naszym zadaniem jest poznawać możliwości jakie daje nam ludzkie serce i rozum. A znakomicie podpowiada nam o tym księga empatii.  

Ja, człowiek. Księga empatii

  • Autor: Susan Verde
  • Ilustracje: Peter H. Reynolds
  • Tytuł:  Ja, człowiek. Księga empatii
  • Tytuł oryginalny: I am Human. A Book of Empathy
  • Tłumacz: Zofia Raczek
  • Liczba stron: 40
  • Do kupienia TUTAJ.
wp-1641058303436-899x1024 JA, CZŁOWIEK. KSIĘGA EMPATII Susan Verde I Peter H. Reynolds. Mamania 3+

Mam wszystkie książki tych autorów! Nie potrafię ocenić, która jest lepsza a która gorsza! Wszystkie stanowią doskonały zestaw. Poruszają wielkie i ważne sprawy, które są codziennym udziałem każdego z nas. By jednak poznać siebie trzeba zrozumieć co nasz umysł i nasze serce nam podpowiadają. Już dzieci mogą uczyć się empatii, uważności i świadomego obcowania z sobą samym jak i drugim człowiekiem. Fantastyczny duet, Susan Verde i Peter H. Reynolds, autorzy bestsellerowych książek „Ja, joga”, „Ja, spokój”, Ja, miłość”, tym razem próbują pokazać, co to znaczy być człowiekiem, czym jest empatia i jak możemy dokonywać w życiu dobrych wyborów. Przepiękna, mądra i bardzo wartościowa książka, którą pokochałam! Teraz pora na


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: