To dopiero HORROR! Pani Miłka połknęła dziecko! Dziecięca wyobraźnia potrafi tworzyć niezwykłe opowieści. Sceny z horroru sprawiają, że dzieci chowają się w toalecie w obawie przed połknięciem. „Horror! czyli skąd się biorą dzieci” to przygodowa powieść z edukacyjnym walorem. Dowcipna opowieść w której dzieci poznają rzeczywistą odpowiedź na pytanie: skąd się biorą dzieci. Publikacja zawiera materiał na rodzica – wspierający rodzica w rozmowie z dzieckiem o poczęciu dziecka oraz pokonywaniu lęków.

wp-1612772252772-802x1024 Horror! czyli skąd się biorą dzieci – Nasza Księgarnia ZIMA 2021 – 6-10+
  • Horror! czyli skąd się biorą dzieci
  • Grzegorz Kasdepke
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Paulina Daniluk
  • rok wydania: 2021
  • liczba stron: 64
  • format: 195 x 254 mm
  • przedział wiekowy: 6-10
  • Do kupienia TUTAJ

Skąd się biorą dzieci?

Zapraszam na opowieść w której humor i merytoryczna wiedza przeplatają się jak partnerzy w tańcu. Rezolutny Bodzio, Rozalka oraz Grześ próbują przerwać! Niebezpieczeństwo kryje się za drzwiami. Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Horror, który rozgrywa się w dziecięcej wyobraźni mógłby trwać w nieskończoność, gdyby nie rzetelna wiedza. Wyrywkowo podane informacje sprawiają, że dzieci uzupełniają nieznane obszary, lęki o treści które są możliwe do zrozumienia przez dziecko.

Książka łączy humor, przygodę z merytoryczną wiedzą.  Niesie wartościową naukę przesłanie i odpowiedz na tytułowy problem.  Autor z delikatnością i wyczuciem dotyka także do dziecięcych leków – nazywa je i trafnie się nimi opiekuje. Autor z dużym wyczuciem i ciepłem omawia dziecięce problemy raz niesie czytelnikom wartościowe przesłanie. Bez wstydu, skrępowania i tabu. Merytorycznie, prawdziwie i do tego z humorem! Nie tylko odnośnie problemu narodzin, lecz także dziecięcych lęków, sekretów i skłonności.

wp-1612772252772-802x1024 Horror! czyli skąd się biorą dzieci – Nasza Księgarnia ZIMA 2021 – 6-10+
Publikacja zawiera także materiał dla dorosłych.

„Horror! czyli skąd się biorą dzieci „- z humorem o narodzinach, poczęciu i lekach. Kolorowa, ciepła i przygodowa opowieść o walorach edukacyjnych dla dzieci w wieku ok 4/6-10 lat


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *