Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego atlasu! Absolutnie zjawiskowa książka, która skradła serca czytelników z całego świata! Fioletowa edycja to aż 158 stron i 66 krajów. Wyruszajmy w podróż dookoła świata! Sprawdźmy co dobrego można zjeść w Gruzji, jaki jest ludowy strój w Rosji, co tańczy się na Kubie oraz co warto zobaczyć w Etiopii. Kompendium wiedzy w pięknej i bardzo przejrzystej formie wizualnej. Dokonały pomysł na prezent i książka, której może u Was zabraknąć!

20190508_0808481827958354-768x1024 HIT! MAPY Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa 2019! Dwie Siostry.
 • MAPY. Edycja fioletowa
 • tekst i ilustracje: Aleksandra i Daniel Mizielińscy
 • 27,20 x 37 cm
 • oprawa twarda
 • 158 str.
 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • kategoria wiekowa 3+
 • Do kupienia TUTAJ

Ta książka skradła moje serce. Kupiłam niebieski atlas zaraz po premierze. Tak – sama sobie. Uwielbiam tematykę, która porusza i chociaż moja córka jest jeszcze za mała już czekam na dzień w którym będziemy oglądać go wspólnie i na kolejną podróż do której przygotujemy się z Atlasem. Dzisiaj zapraszam do spojrzenia na fioletowy atlas! To najnowsze działo małżeństwa Miezielińskich. Zawiera aż 66 krajów. To największa ilość z wszystkich edycji! To dokładnie 24 więcej niż edycja niebieska i o 8 więcej niż edycja pomarańczowa. Edycja fioletowa została wzbogacona o mapy Demokratycznej Republiki Konga, Etiopii, Indonezji, Iranu, Kuby, Nigerii, Słowenii i Wenezueli.

20190508_0808481827958354-768x1024 HIT! MAPY Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa 2019! Dwie Siostry.

Zawiera także dodane do książki w poprzedniej edycji rozszerzonej (pomarańczowej) mapy Argentyny, Danii, Estonii, Gruzji, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier oraz Wietnamu.

Atlas zachwyca formą. To bardzo duża i gruba książka, której zawartość można przeglądać godzinami. Podróż po 6 kontynentach! Z ogromną dbałością o szczegóły. Zobaczycie w jednym miejscu znakomite ilustracja, które zawierają sporo informacji o państwach:

 • zwyczaje i kultura
 • potrawy
 • znane i zasłużone postacie
 • charakterystyczne imiona
 • topografia i nazwy geograficzne
 • stroje tradycyjne
 • charakterystyczna fauna i flora
 • informacje o kraju: flaga,  stolica, język, powierzchnia, liczba mieszkańców itd.
20190508_0808481827958354-768x1024 HIT! MAPY Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa 2019! Dwie Siostry.

Ilość informacji zawarta na ogromnych stronach jest po prostu ogromna. Daleko wykracza poza wiedzę popularną, proste skojarzenia czy wiedzę z materiał z vloga o kraju. Urokiem publikacji jest właśnie kompleksowe ujęcie tematu i dokładność informacyjna. Atlas posłuży wiec przez lata zarówno dzieciom młodszym jak i starszym.

Atlas to pomost między wiedzą a zabawą. To ujęcie sprawia, że przyswajanie informacji o nazwach geograficznych i szczegółach o krajach staje się zabawą. Do zabawy warto zasiąść całą rodziną. To czas na wasze skojarzenia o danym państwie, dzielenie się wspomnieniami czy informacjami, które dziecko może zweryfikować. Możecie pobawić się ze starszym dzieckiem w zabawę w której kolejno wymieniacie informacje o danym państwie i wygrywa ta osoba, która zapamiętała ich najwięcej. To od was zależy forma zabawy. Atlas dostarcza masę możliwości.

Podróż dookoła świata! Ruszamy – już dzisiaj!

Doskonały pomysł na prezent i wartościowa książka, która zostanie z właścicielem przez lata, jako pamiątka dzieciństwa. Kto wie, może dzięki niej przeżyjecie sami niezapomniane podróże! Ostrzegam bo nie łatwo się oprzeć, aby sam na sam sprawdzić smak serwowanych potraw np. hiszpańskiej tortilli czy słowackiego langosza.

Zjawiskowa książka! Moje absolutne top 10 najlepszych książek dla dzieci!

„Mapy” to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 35 krajach w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcières i Premio Andersen – najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: