Wyruszamy w długą podróż pociągiem. Kilka godzin w wagonie kolejowym na pewno minie nam szybciej, kiedy chwycimy nową gazetę – wybór padł na magazyn Hello Kitty. Magazyn 1/2021. A w środku 32 strony atrakcji i prezenty. Dwumiesięcznik zapowiada się bardzo ciekawie – zobaczmy co znajdziemy w środku!

wp-1615320987211-1024x872 Hello Kitty. Magazyn 1/2021 EGMONT

Magazyn Hello Kitty to uroczy dwumiesięcznik dla wszystkich fanek słodkiej bohaterki Kitty White! A nawet więcej – urocza kotka po prostu podoba się dzieciom i pozwala wejść maluchom z ciekawością w zabawę. Kolorowy magazyn na pewno kusi dzieci zawartością i prezentami. Zobaczmy co znajdziemy w środku.

W tym numerze: 

  • 3 bajeczki: O ratowaniu jeżyków, klasowym zdjęciu i balu przebierańców 
  • Zabawy: Mnóstwo zagadek, kolorowanek i gier 
  • Robótki kuchenne: Śmieszne owoce i warzywa, ciasto z potworkami 
  • Twórz: Słodziutkie maszkaronki 
  • Ciekawostki: Poznaj motyle 

A do tego: 

• KONKURS Z NAGRODAMI! 

• GRA HELLO KITTY 

  • PREZENT: UROCZA KUCHANIA HELLO KITTY

https://youtu.be/rgktjLO_dn0

Zdecydowanie polecam spróbować skupić uwagę dziecka na kolorowym i atrakcyjnym magazynie. Znajdziecie tam bardzo różnorodną zawartość, która z powodzeniem będzie proponować dziecku nowe i rozwojowe treści. Owszem – to gazetka dla dziewczynek i tak będę także o niej pisać. Akcesoria, które dostajecie z gazetką na pewno także da się zamieścić w domku dla lalek. Wykorzystacie je w zabawie wielokrotnie! Sam magazyn proponuje treści do czytania, zabawy jak i inspiruje do zabaw plastycznych. Bardzo podobają mi się zabawy motoryki małej (szlaczki, dorysowywanie itp.), przepis na pyszne ciasto (świetnie wpisuje się w okres Wielkanocy), oraz wyszukiwani  tj. zabawy na spostrzegawczość. Zdecydowanie gazetkę polecam dzieciom w wieku od 3-4 lat do 6-7. Ogromny plus za cenę i zrównoważoną zawartość.

·     Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *