„Hej, Jędrek! Znowu pod górkę?” to humorystyczna opowieść dla dzieci i młodzieży. Wciągająca akcja, wydanie w formie opowiadania wraz z komiksowymi ilustracjami oraz ciekawe i niecodzienne sylwetki bohaterów sprawiają, że książka jest po prostu rewelacyjna. Spodoba się każdemu! Tym bardziej, że główny bohater tj. Jędrek ma szczęście do kłopotów, które nie opuszczają go nawet w wakacje. Ale czy może być tak źle, żeby nie mogło być gorzej?

20200627_0812361722937040-768x1024 Hej, Jędrek! Znowu pod górkę? Rafał Skarżycki. Nasza Księgarnia 6+
  • Hej, Jędrek! Znowu pod górkę?
  • Rafał Skarżycki
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: broszurowa
  • ilustrator: Tomasz Lew Leśniak
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 224
  • format: 140×202 mm
  • przedział wiekowy: 6-14
  • Do kupienia TUTAJ

Jędrek to znany już czytelnikom bloga bohater. Humorystyczne przygody jego oraz przyjaciół (oraz wrogów) tym razem zabierają nas na wakacje. Tj. zakończenie roku przyniosło upragnioną nagrodę – wyjazd na obóz karate. W tym roku po raz pierwszy Jędrek jedzie z przyjaciółmi: Witkiem, Grubym i Karolą.  Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Już zapakowanie się do autobusu jest problematyczne (zwłaszcza, jeśli okaże się, że przekroczone zostały rozmiary bagażu). A dalej jest już tylko gorzej tj. bardziej śmiesznie. Organizator nie doczytał dokładnie oferty noclegu i ekipa ląduje zamiast w pięknym hotelu w stodole w Smętach Małych. Dalej jest jeszcze gorzej: wypadek sensei, brak ciepłej wody i zimny prąd w jeziorze…

Dla miłośników zagadek mamy prawdziwą perełkę – czy Jędrzej zdoła rozszyfrować zagadkę zaginionej kury?           

Czy Jędrek i jego ekipa wyjdą zwycięsko z kolejnych tarapatów? 

 „Hej, Jędrek! Znowu pod górkę?” to bardzo dobra książka. Zdecydowanie polecam dzieciom, które uwielbiają książki jak i tym, które unikają czytania. Spodoba się każdemu. Humor, akcja i bohaterowie są naprawdę doskonale skrojeni. Sama czytając książkę bardzo się zrelaksowałam. Moja 3-letnia córka uwielbia słuchać kolejnych przygód, które upakowane są w rozdziały. Doskonale sprawdzają się także komiksowe ilustracje, które dodają książce atrakcyjności. Bardzo dobra pozycja dla dzieci samodzielnie czytających. Młodsi również chętnie posłuchają przygód Jędrka i ekipy a później sami dotrą do książki.  Doskonała zabawa gwarantowana!

„Hej, Jędrek!” to seria dla czytelników szukających wciągającej akcji, nieszablonowych bohaterów i szalonego humoru!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: