Ma 10 lat i jest magnesem do przyciągania kłopotów. Jędrek zaprasza na spotkanie. Będzie kolorowo, wesoło, przewrotnie i bardzo niestandardowo. Opowieść przygodowa z elementami komiksu i  w fenomenalnej oprawie rysunkowej. Samo się czyta! Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami? – udana nowość od Naszej Księgarni!

20180824_185752-225x300 Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami? Nasza Księgarnia – sierpień 2018

  • Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami?
  • Autor: Rafał Skarżycki
  • ilustrator: Tomasz Lew Leśniak
  • liczba stron: 224
  • format: 140×202 mm
  • przedział wiekowy: 6-14
  • Do kupienia TUTAJ

Bohaterem opowieści jest Jędrek – ma 10 lat i nie jedną przygodę na koncie. Ale czy znacie kogoś takiego? Jędrek ma taką łatwość pakowania się w tarapaty, że nawet  Dyrektor szkoły chciał zaproponować mu tygodniową wycieczkę na czas pobytu włoskiej młodzieży w szkole. Niestety nic z tego. Niespodziewany przyjazd uczniów z Włoch będzie okazją do kolejnych przygód i ogromnego zamieszania w relacjach przyjaciół: Jędrka, Witka, Grubego i Karoli. Włoscy przyjaciele to min. piękna Sofia i przystojny Paolo. Kłopoty z dziewczynami to dopiero początek historii. W co zostanie wplatany Jędrek? Czy strzała amora trafi go prosto w serce? Czy miłosne uniesienia połażą kres przyjaźni?

20180824_185752-225x300 Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami? Nasza Księgarnia – sierpień 2018

Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami? to książka o ogromnym zabarwieniu przygód, humoru i niespodziewanych zwrotów akcji.  Pełna błyskotliwych uwag, inteligentnego humoru i współczesnego spojrzenia na świat.  Aktualna i na czasie powieść o życiu młodego chłopaka – w sam raz dla czytelników około 7-14 roku życia. Świetnie się czyta i jeszcze lepiej ogląda. Tomasz Leśniak jest mistrzem czarnej kreski i potrafi nią budować akcje wydarzeń jak w najlepszym filmie sensacyjnym.  Oddanie emocji, ruchu i mimiki bohaterów jest po prostu fenomenalne. Krótkie rozdziały budzą ogromne zainteresowanie wydarzeniami i sprawiają, że z książką trudno się rozstać. Zdecydowanie nawet „książko oporni” będą chcieli więcej, więcej… na szczęście Jędrek znany jest z całej serii publikacji. Hey, Jędrek to seria wydawnicza od Naszej Księgarni, która zaskakuje wciągającą akcją, szalonym humorem i nieszablonowymi bohaterami. Na czele z Jędrkiem, Wyjcem, Grubym, Witkiem, Karolą. Świetny pomysł na prezent dla chłopaka i dziewczyny.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *