Magazyn „He-Man and The Masters of the Universe” numer 1 już dostępny! Dla wielbicieli serial animowanego Netflix Egmont przygotował cos specjalnego. Premierowy magazyn zawiera także niespodziankę w postaci rewelacyjnego miecza o wielkości aż 33 centymetry! To nie wszystko! W magazynie czeka na Was jeszcze moc atrakcji z maskami, plakatem, gra planszową i komiksem! Zapraszamy także do udziału w konkursie z ciekawymi nagrodami!

70505485o He-Man. The Masters of The Universe. Magazyn Na Topie 1/2022 + KONKURS

He-Man. The Masters of The Universe

Uwielbiam, kiedy świat z animacji przychodzi też w wspieranie rozwoju dziecka. Magazyn to okazja do ćwiczeń motoryki, czytania jak i treningu wyobraźni. Zabawa z mieczem, który ma aż 33 centymetry to świetna rozwojowa i rodzinna opcja na wieczory (i nie tylko). Kto nie chciałby wcielić się w ulubionego bohatera i tak jak on walczyć ze złem! Nikt też nie widział takiego wojownika jak He-Man! Legandarny wojownik powrócił w odnowionej odsłonie! Pamiętam, że jego mięśnie twarde są jak stal! Przekonajcie się sami!

70505485o He-Man. The Masters of The Universe. Magazyn Na Topie 1/2022 + KONKURS


Eternia, pierwsza z powstałych planet, zostaje zaatakowana przez demonicznego tyrana — Szkieletora! Jego głównym celem jest Zamek Posępny Czerep, starożytna i pełna tajemnic forteca, która skrywa ponoć źródło największej mocy we wszechświecie. Powstrzymać Szkieletora i przywrócić pokój może tylko He-Man i jego dzielna ekipa niedoświadczonych bohaterów! 

W magazynie „He-Man and The Masters of the Universe” oprócz licznych superaktywności i ciekawostek związanych z historią Władców Wszechświata, czytelnicy znajdą także komiks, grę planszową, plakat i maski He-Mana oraz Szkieletora do wycięcia. Mocy przybywaj! 

70505485o He-Man. The Masters of The Universe. Magazyn Na Topie 1/2022 + KONKURS

W magazynie znajdziecie zadanie konkursowe! Warto zaangażować się w nie, ponieważ d wygrania aż 10 nagród: figurki bohaterów serialu! Jakość figurek jest najwyższa a dokładność oddania detali wprost imponująca!

70505485o He-Man. The Masters of The Universe. Magazyn Na Topie 1/2022 + KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie na FB Egmont Polska. Regulamin znajdziecie tutaj

W tym numerze: 

Poznaj: 

• He-Man i Kot Bojowy 

• Obrońcy Eternii • Szkieletor 

• Władcy Mroku 

Komiks: „Łowy” 

Łamigłówki: Orko i świat iluzji 

Zostań jednym z Władców Wszechświata 

Zaprojektuj własną broń 

A do tego:

• KONKURS Z NAGRODAMI! 
• PLAKAT
 • MASKA SZKIELETORA 
• GRA PLANSZOWA 

PREZENT: MIECZ MOCY O DŁUGOŚCI 33cm!

Magazyn dostępny w kioskach, salonikach prasowych i na https://egmont.pl/

Kategorie: 6+

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: